Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mivan a nuszim fülével?

Mivan a nuszim fülével?

Figyelt kérdés

a nyuszim jobb fülének külseje száraz alig van rajta szőr egy 2cmes foltban. a bal füle is ilyen, de azon sokkal kisebb a folt. Nemhiszem hogy fülatkája lenne vagy ilyesmi mert 1.max hetente 1x látom hogy vakarja afülét, 2.sűrün tisztitja magának 3.a füle belseje meg tök szép tiszta.

Viszont meg vagyok ijedve hogy mi lehet vele, szemügyre vettem jobba, nem sebes neki meg semmi csak kicsit száraz és nincsen rajta szőr. mit tegyek??


2012. okt. 28. 18:06
 1/4 A kérdező kommentje:
tudom jön az hogy vigyem el orvoshoz de a közelünkben egyik állatorvos sem ért a nyulakhoz.
2012. okt. 28. 18:07
 2/4 anonim ***** válasza:
esetleg hívd fel az állatorvosi egyetem klinikáját, hogy tudnak-e valamit mondani. Amúgy be van oltva?
2012. okt. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
persze minden szükséges oltást megkapott
2012. okt. 28. 18:10
 4/4 anonim ***** válasza:

Háát nem tudom.

Egyszer én is észrevettem azt a nyulamon,hasonló dolgot.Csak neki olyan volt,mintha hámlana.Nagyon kis fehér valamik voltak ott,száraz volt,és kevesebb szőr volt rajta.Ő sem piszkálta túl sokat.Elvittem dokihoz.Atka volt.A fül belső része az enyémnek is tiszta volt.

2012. okt. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!