Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalac, törpehörcsög...

Tengerimalac, törpehörcsög most akkor mi legyen?

Figyelt kérdés

van egy 2 honapos tengerimalacom és szeretnék a tengerimalac helyett egy törpenyulat . de azért szeretnék törpenyulat mert azt hallottam hogy az sokkal okosabb és sokkal többet lehet vele csinálni most akkor melyik legyen ??

12/f


2012. okt. 29. 07:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Azt hogy érted, hogy sokkal többet lehet vele csinálni?

Mármint trükkökre tanítani?


Szerintem gondold át még egyszer jó alaposan, és mindenekelőtt olvass alaposan utána a nyusziknak. Ha még utána is le akarod cserélni szegény tengerimalackát, keress neki megbízható gazdit.


De tényleg gondold át alaposan, nehogy az legyen, hogy "lecseréled", és 2 hónapra rá meg a nyuszi jut erre a sorsra.

2012. okt. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Ne csináld ezt. Megvetted a tengerimalacot, felelősséget vállaltál az élete végéig. A nyuszik még érzékenyebbek erre, ha vele is ezt csinálnád, teljesen depressziós lenne és meghalna!


Különben a nyuszi baromi sokba kerül, csak mondom..


A malaccal mi lenne? Agyonütnétek??

2012. okt. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
A tengerimalacot szigorúan tilos egyedül tartani, nagyon igényli a fajtársakat. Két azonos neműt vagy ivartalanított hímet tarts nősténnyel. Egyedül semmiképp ne maradjon szegényke, ha nem akarsz kettőt akkor inkább keress egy jó gazdit a malackádnak és maradj az egyedül is tartható nyuszi mellett. De gondold át alaposan, mert az ember egy életre vesz magának háziállatot és nem hetekre...
2012. okt. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
Szia.Nekem is van tengerimalacom, és nyuszim is..És szerintem fölösleges lecserélni.Nagyon okos, értelmes álla,társasági lény.Az én malackám olyan fantasztikus trükköket tud :)(és elsőre megtette). Próbálkozz, és rájössz mennyire értelmes!De azt, hogy melyik tetszik jobban csak te tudod eldönteni, de ha a malacka mellett döntesz, mindenképpen szerezz be még egy malit, mert depressziós lehet, ha először sokat foglalkozol vele és később nem érdekel(Én is most szerzek be hozzá egy fiút). Remélem tudtam segíteni!
2012. okt. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 alizka0827 ***** válasza:

És akkor mit csinálsz a malackával??!

Ha már elvállaltad,hogy gondozod,eteted,takarítod,stb,akkor most eldobnád?Nem is szereted akkor igazán.

Na mindegy ,én nem cserélném le,azt biztos .Am nekem is malacaim vannak,és tudnak trükköt,kérik a kaját,meg minden.A nyuszit oltatni kell,az ugye plusz pénzbe kerül.Szóval..de te tudod,úgy dönts,ahogy érzel,ne más mondja meg!

Egyébként ha nyulat szeretnél,miért írtál a kérdésbe törpehörcsögöt?

14/L

2012. okt. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
aki azt kérdezte hogy mit csinálunk vele annak az a válaszom hogy sozva megesszük . ti mit javasoltok : nyesen , közepesen , vagy átsütve együk meg ?
2012. okt. 31. 13:14
 7/20 A kérdező kommentje:
milyen felelősséget válaltam érte ? általába odébblüköm vagy ellüköm magamelöl egyszer csak kipurcan . nem ?
2012. okt. 31. 13:15
 8/20 A kérdező kommentje:
milyen fűszer jo hozzá ?
2012. okt. 31. 13:16
 9/20 anonim ***** válasza:
Neked nem ajánlok semmi állatot, max plüssmacit. Még fejlődj egy kicsit...
2012. okt. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
ne oktass ki mert téged is megeszlek ! jo ?
2012. okt. 31. 13:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!