Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kibír a nyuszim 1,5 napot...

Kibír a nyuszim 1,5 napot egyedül?

Figyelt kérdés

Szerdán délben el kell mennem itthonról és csak csütörtök este fogok hazajönni. Szerdán reggel kiengedem 2 órára ugrálni, illetve csütörtök este is.


Nem fog nagyon hiányolni? A család többi tagja itthon lesz, adnak majd neki enni, csak nem fogják kiengedni 5-6 órára, mint én naponta, meg nem babusgatják.. :(


2012. okt. 29. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha adnak neki enni, akkor kibírja. Nem lesz baja. :)
2012. okt. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem nem.Nekem is van egy törpenyuszim egyszer 3 napra elmentünk pihenni és addig a nyuszi kapott enni de nem volt kiengedve és nem volt semmi baja.Meg úgy is lát téged szerdán is meg csütörtökön és ha ki lesz engedve csütörtök este 2 órára akkor tuti nem lesz baj.
2012. okt. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Végül is ugyanúgy lát téged mindkét nap, és ki lesz engedve egy kicsit. Szerintem nem lesz nagy gond. Ha valami baj van vele, a családod ott lesz. Gondolom, ha fel akarja dobni a talpát, szükség esetén állatorvoshoz is viszik.
2012. okt. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!