Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Most csak en vagyok hulye,...

Most csak en vagyok hulye, vagy a horcsogom rendelkezik termeszet feletti intelligenciaval?

Figyelt kérdés

Ma mar harmadszorra kelek fel, mert a draga dzsungariai torpehorim harmadjara maszik ki a terrariumabol...egyesen be a kb. 60-70 cm magas agyamba... Pedig raktam.azinyoghalot a tetejere es konyveget is eleg sokat, de nem akarja megunni ahogy latom... Mar nem erdekel epitettep neki lepcsot ha akar visszamegy...

Annak akinek volt horcsogja nektek is csinalt mar ilyet??

(bocsi az ekezetekert...)


2012. okt. 30. 03:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. Sokszor volt olyan, hogy reggel felkeltett úgy, hogy megcsípte a lábujjam. :D Meg pl. mikor elmentünk otthonról akkor ki jött és az ágyamba aludt! :D
2012. okt. 30. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Szegény höri, nem szabadna terráriumban tartanod. Egészségtelen neki, inkább szerezz be egy sűrű rácsú ketrecet.
2012. okt. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Dehogynem szabad! Az enyémek is abban vannak, és szerinted az állatkereskedésben? Vígan elvannak a terráriumban! Hülyeség ez a ketrec! Meg nem is szeretem éjjelente hallgatni, ahogy a fogukkal dolgoznak a rácsokon...

Van bent neki ház vagy mókuskerék? Lehet, hogy ezeken mászik ki! Vagy ha túl sok a forgács, felpolcolja és úgy ugrik ki! Mekkora a fala a terráriumnak?

2012. okt. 31. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Persze, van neki hörikerék, kisház, és egy bújóka..
2012. nov. 1. 14:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy azokon tud valahogyan kimászni? Az én hörim régen a mókuskerék alá tolt annyi forgácsot, hogy megállítsa a forgását, majd felmászott, és kiugrott. :D És ezt többször is megtette, mire rájöttem, hogy csinálja... túljárt az eszemen. :P
2012. nov. 3. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 DrarkPain válasza:
Egyszer valahhogy próbáld lekamerázni és ha tényleg TÉNYLEG inteligens ne mutasd a kamerát neki legyen kandikamera ;) vagy talán misztikus erővel rendelkezik XD
2012. dec. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Csengii válasza:
Nekem meg volt egy törpehörcsögöm,ami terráriumban volt,és rács volt a tetején. Ő pedig megfogta szépen a (azóta fogalmam sincs hogyan)rácsra a két lábával felkapaszkodott,és rágta a műanyagot róla.. Nem elképzelhetetlen :D
2012. dec. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!