Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen felszerelések kellenek...

Milyen felszerelések kellenek egy Szíriai Aranyhörcsögnek?

Figyelt kérdés

Nemsokára új taggal bővül a családunk.:)

Eddig van neki:

-Alma(Forgács alom)

-Ketrec(Meg van rendelve)

-Étel(Magvak)

Mi kell még neki ezeken kívül?

A kaja minőséget nem lényeges?(Tehát nem muszáj a legdrágábbat venni?)


2012. okt. 30. 15:18
 1/5 A kérdező kommentje:

*Kaja minősége nem lényeges?

Tudom hogy kellenek neki még cuccok,de nem tudom pontosan mi,és léccin azt is írjatok hogyha lényeges hogy milyen/mekkora legyen!

2012. okt. 30. 15:19
 2/5 anonim ***** válasza:

Itató, mert a hörcsögök isznak, inkább vedd meg, lehet h majd nem sűrűn használja, de valószínűleg kell neki. A kajából nem muszáj a legdrágábbat venni én ezt használom:

[link] sztem, nagyon jó minőségű, és nem olyan drága, elég sokáig elég :)

2012. okt. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kajából nem kell drága, én őszintén megmondom, az enyémek azt kapják, amit a boltban a többi (180 Ft)! Van benne 4-5 féle mag! Ezt kiegészítem zöldségekkel, nyáron friss fűvel és lóherével! Inni az enyémek nem isznak, eddig minden hörim utálta az itatót. Főleg mivel volt, hogy az orrukra csöppent, és azóta nem is merik használni. Zöldség mellé meg nem is kell!

Vehetsz neki játékokat is, van mókuskerék, illetve ha szeretnéd mindig látni ahogy bohóckodik, akkor tudsz venni hörcsöglabdát. Azt is ugyanúgy hajtja! De ez sem fontos!

Ház sem olyan fontos, forgácsból olyan ügyes fészket építenek maguknak, hogy csak na! :) Meg így mindig szem előtt vannak, és szokják az emberek közelségét!

2012. okt. 31. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen lesz a a ketrece, hogyan van felszerelve, de érdemes bele tenni egy kis házikót, amibe be tudja magát vackolni. Szeretik a karton (wc-papír, kéztörlő) gurigát, bújkálni benne, meg rágcsálni is. Kerékben is szeretnek szaladni, ebből a zárt fajta a legbiztonságosabb, ilyesmi [link]


Itatót már írták előttem, érdemes azt is venni, bár lehet, hogy nem fogja használni, vagy csak elvétve. Az enyém mindennap kap zöldséget-gyümölcsöt, emellett nem igényli a vizet, de azért jó, ha van előtte.


Kajából a Versele-laga az egyik legjobb márka, én azzal etetek, szerintem nem olyan vészesen drága, mert sokáig elég . De van sokféle, lehet válogatni:). Én olyat kerestem neki, amiben minél többféle mag,falatka, stb. van, tudom, hogy nem ember, de nekem fontos volt, hogy legyen változatos a kajája, így kötöttem ki emellett.

2012. okt. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2012. nov. 1. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!