Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hallott már valaki olyat hogy...

Hallott már valaki olyat hogy a patkány felugrott a nyúlra és befedezte? A vidékiek meséltek ilyet. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés

#nyúl #patkány #fedeztetés #kisemlős #fajok közötti párosodás
2012. nov. 3. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Persze, a volt munkatársam így született. Ja és nem keveredtek a génjei, simán patkány lett.
2012. nov. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még olyat is, akinek nagyapja szentül állította, láttott is hibrid utódot. Valójában ez hülyeség, mégcsak nem is egy rendbe tartoznak, tehát a dolognak kb annyi a valóságalapja, mintha az embertől és kutyától várnánk valamit.
2012. nov. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Platypus ***** válasza:
100%
Ilyet már én is hallottam. Egyszerű emberek egyszerű magyarázata a torzszülöttekre. Különösen az erősen beltenyésztett háztáji nyulaknál, ahol a gazda épp csak az alapokat ismeri, de arról már semmit se tud, hogy léteznek olyan fajták, amiket nem jó ötlet keresztezni. Egy vadon élő patkány legfeljebb azért ugrik rá egy nyúlra, hogy megölje és megegye. De ha meg is történne az aktus, a nyúl nem rágcsáló, hatalmas rendszertani különbség van köztük, így hibridizáció sem lehetséges. Távolabbi rokonok, mint egy medve és egy házimacska.
2012. nov. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én egy 1920-as könyvben olvastam, hogy sokan azért nem akarnak nyulat tartani, mert azt hiszik, a patkánnyal párosodik. Akkor jót röhögtem rajta, de hogy van, aki ma is hisz benne, ez már tényleg röhejes :D
2012. nov. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

2012-11-03 13:11


Csak nem Rizikó volt az? :D

2013. jún. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!