Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyulak (törpenyuszim van)...

A nyulak (törpenyuszim van) éjjel vagy nappal fialnak?

Figyelt kérdés
2012. nov. 3. 19:01
 1/7 Hillen ***** válasza:
Hát,ezt nagyon nem tudom,mert igaz,hogy van nyuszim és lány,de nem akarjuk felpároztatni.Szerintem akkor fial,amikor rá jön.Ez nem csak az embereknél van így,hanem az állatoknál is.Minden állatnál.De előre bocsánat,ha hülyeséget mondtam.
2012. nov. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs hogy emlős éjjel vagy nappal szül.Amikor megindul.
2012. nov. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Általában éjjel, de a szobában tartott törpenyuszik, akik szoros kapcsolatban állnak a gazdijukkal, sokszor nappal. Legalábbis ezt olvastam, és az én nyuszikáim mindig éjjel fialtak, bár csak egy törpe, a többi házi.
2012. nov. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az előttem szólónak van igaza. Én tenyésztő vagyok, legtöbbször este fialnak, legalábbis sötétben. De ha nappal beindul akkor nappal, de ez általában kézhez szokott nyusziknál. Nekem azt is hagyják, hogy végignézzem :) Nagyon érdekes és izgi! :)
2012. nov. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az tényleg érdekes lehet:) Az enyém elbújt, aztán később, még jól el is temette őket, úgy kellett kiásnom a bódéjából hogy meg tudjam nézni őket, teljesen elfalazta. jajj de édesek volak(L
2012. nov. 6. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 beretyo válasza:
Mindegy mikor fial a nyul, ha nem vagy otthon 24 oran keresztul es nem figyeled egesz ido alatt az ausztral ordogot, akkor nem fogod latni a szulest. A kis nyulakat semmi esetre se erintsd meg! Nem tudom mennyire lehet megszeliditeni a nyulakat, de jobb nem osszezavarni az anyanyulat a te szagoddal!
2012. nov. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha éjjel,ha nappal,legjobb ,ha közben maszturbálsz egy hangyányit,te ökör!
2012. nov. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!