Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Már régóta szeretnék törpemala...

Már régóta szeretnék törpemalacot, ezt a hirdetést a vaterán láttam, szerintetek megvehetem?

Figyelt kérdés

Egészségesnek tűnik, stb. nem értek hozzá?


[link]



2012. nov. 3. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne ilyet vegyél!! Ez keverék...

Tatabányán szoktak hirdetni expresszel Amerikai törpemalacot 15-20 ezer ft-ért. Egészséges szobatiszta malacokat tudsz náluk venni ÉS MINI MÉRETÜ nem keverék....

2012. nov. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem ne hagyd ki :D láttam róluk már egy pár videót és tündériek és nagyon ragaszkodóak :-) jó malackázást :-)
2012. nov. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
jah ebben viszont igaza van az elöttem szólónak :-) én is az amerikai törpemalacról láttam a videót,ezért nem értettem hogy miért vietnámi... :@ :D
2012. nov. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom hogy vietnámi, az nem baj, nekem ezek is tetszenek. :)
2012. nov. 3. 20:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem korrekt a hirdetés, leírja hogy csak 60 kilósra nő meg.

Ha van hozzá elég nagy kerted, meg bírod 40-60 évig etetni a 2db 60 kilós állatot, akkor vidd haza. De azért egy lakótelepre nem vinnék haza két unatkozó malacot.

2012. nov. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!