Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vadászgörény hogyan tud...

Vadászgörény hogyan tud elveszni séta közben?

Figyelt kérdés
Sajnos több helyen olvastam már, hogy elveszett a görény egy parkban vagy erdőben, ahol sétáltatták. És arra lennék kíváncsi, hogy ez hogyan történhet meg? Elengedik a pórázról? Vagy kibújik a hámból? De ha kibújik a hámból, akkor a hám nem 100%-os biztonságú, és akkor mindig azon kell aggódni séta közben, hogy nehogy kiszabaduljon valahogy?
2012. nov. 4. 10:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Bizony ki tudja ügyeskedni magát a hámból. Nekem nincs görényem, de az egyik barátomnak van, és pont ott voltam, amikor elszökött. Természetesen nem lett meg utána...

Sajnos egyik hám sem nyújt tökéletes biztonságot. Vannak ügyesebb állatok, akik még a szuperbiztonságosokból is kiügyeskedik magukat pár év alatt. Főleg az izgága fiatalok szoktak jók lenni benne, a nyugisabb öreg görények kevésbé.

2012. nov. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Csalódi Alex válasza:

nekem volt görényem, én csak eleinte sétáltattam hámban, 1 hónap után póráz nélkül sétáltattam, végig a közelemben rohangált, ha csettintettem odaszaladt hozzám.

Szóval a kérdésre nem tudok választ adni :)

( erdős parkos sétálóutcán sétáltattam anno )

2012. nov. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mindenképp ajánlott a hám használata,de sajnos az sem teljesen szökés biztos,de még mindig a H alakú hámokat javaslom,sajnos a 8-as hámokból könnyebben kijönnek.
2012. nov. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!