Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért nem érkezett még meg?

Alizka0827 kérdése:

Miért nem érkezett még meg?

Figyelt kérdés

Tengerimalackáimnak az Acanashop.hu-ról rendeltem eledelt csütörtökön.Oda volt írva,hogy akár másnapra,de még mindig nem jött,pedig már eltelt 5 nap.Szerintetek miért nem érkezik?Mi lehet a baj?Már annyira vártuk,és nem szállítják.:/

köszii :)



#tengerimalac #acanashop.hu
2012. nov. 5. 13:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak az van írva, hogy akár! Én a zooplusról rendeltem és ott 2-3 nap a határidő és csak 8 munkanap után jött meg...


Türelem :)

2012. nov. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.;) Csak kicsikét türelmetlen vagyok,sajnos..
2012. nov. 5. 14:19
 3/10 A kérdező kommentje:
ja és csak kíváncsiságból kérdem,neked milyen állatká(i)d van(nak)? :))
2012. nov. 5. 14:21
 4/10 anonim ***** válasza:
Mindig küldenek e-mail,hogy pontosan mikor fog érkezni a csomag! Nézd meg,hogy átadták-e a szállitóknak,e-mailt nézz!
2012. nov. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az ünnepeket ne számold, jó ha holnap megkapod.
2012. nov. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Emailen teljesen nyomon lehet követni, hol jár éppen a csomag. Vagy negyedjére kapsz egy emailt, hogy már kiszállításra kész. (addig ilyenek vannak, hogy rendelés igazolva, DPD-nek átadva) Akkor aznap fel fog hívni telefonon a kiszállító, hogy jó neked-e, ha most hozza. Ha nem jó, megbeszélhettek egy későbbi időpontot.
2012. nov. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Pont most beszéltem a futárral.Holnap hozzák.!;)))))
2012. nov. 6. 18:10
 8/10 A kérdező kommentje:
Ma is elhozták,de mivel későn vettem fel a telefont,már visszafordultak.Tehát már csak hnap jön,ez eddig ok,de nem kell fizetni,amiért újra el kell hozniuk?
2012. nov. 6. 18:42
 9/10 A kérdező kommentje:
hmm?
2012. nov. 6. 19:35
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem kell, semmi következménye nincs.
2012. nov. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!