Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan tudom leszoktatni a...

Hogyan tudom leszoktatni a deguimat, hogy ne rágják a ketrecet?

Figyelt kérdés
2008. máj. 23. 11:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én tettem be nekik fogkoptatót, de attól függetlenül rágják a ketrecet

Csak kevesebbet.

2008. máj. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

ez a dolog nekem is ismerős.sajnos öketnnem igazán lehet erröl leszoktatni :(

az enyémek föleg esténként rágják ilyenkor kiviszem öketz a másik szobába h tudjak aludni töle pedig a ketrecben van fa és más is amit rághatnak.ez van megkell szokni :(

2008. máj. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem hörcsögöm van, az akkor rágja csak a ketrecet, ha reggel elfelejtettük neki felállítani a mókuskerekét. (éjszakára eldöntjük mert nyikorog és az asszony nem tud tőle aludni)
2008. máj. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hy! Adtál egy 5letet kiviszem őket a szobából köszi:)
2008. máj. 23. 15:21
 5/11 anonim ***** válasza:
A deguk sajnos mániákus rágók, nem igazán lehet leszoktatni őket róla. Fontos, hogy mindig legyen bent fa is, hogy kopjanak a fogaik. Nekem van egy hörcsögöm, ő is folyton rágja a rácsot, de anyám nem engedi, hogy kitegyem a szobából, úgyhogy kénytelen voltam megszokni :) Nem is olyan vészes, kb. 1 hét kellett, és teljesen nyugodtan tudtam aludni mellette, pedig nagyon durván csinálta.
2008. jún. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Igen, nekem is addig rágták, amíg nem szereztem nekik egy mókuskereket. Ami egyébként nyikorog, és folyton eltologatják, úúgyhogy koccolgatja az üveget is, szóval nem sokkal jobb, de mindenesetre nagyon bírják...
2008. okt. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha napközben, illetve este kirakod őket a szobába szaladgálni, attól eléggé lefáradnak, és este nem rágják a rácsot, de mi inkább úgy oldottuk meg a dolgot, hogy estére is kint hagyjuk őket, és velünk egy ágyban alszanak. Ez komoly :)
2009. máj. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
sehogy :P azért rágcsáló a drága :) mindent rág :)
2009. dec. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

igen egyszerű a válasz : sehogy

nekem egyszer mondták , hogy kenjem be almával , azt tettem é s eleinte nyalogatták de aztán találtak egy helyet ami nem volt bekenve és végül mindenhol be kellett kennem.de semmi. aztán moshattam is le a rácsot xD

2010. jan. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Bármivel bekentem akkor is pengették, kénytelen voltam éjjelenként másik szobába vinni őket.

Most viszont nem rágja az üvegterráriumot. :D

2010. máj. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!