Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan lehet leszoktatni a...

Hogyan lehet leszoktatni a Degut a harapásról?

Figyelt kérdés

2012. nov. 8. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Mikor harap, és mekkorát?

Lehet nagy puszi, akkor csak csippanj fel, ahogy ők szokták. Mond neki, hogy Au!, de ne mozdulj.

Ha fegyelmez, akkor legyél nyugodt, határozott, és olvass utána a dominancia harcnak.

Ha meg fél, és csontig harap, akkor vegyél kesztyűt, nyugodj meg, és lassan, kedvesen cserkészd be. Ha nyugodt vagy, és tudod hogy kell megfogni, egy degu se fél. Ha nem fél akkor meg nem harap.

2012. nov. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
eleinte csak épphogy kóstolgatta az újjam és miután nem szóltam rá egyre erősebbet harapott,de utána rájöttem h ha mondom neki h nem és az orrához érek leszokott róla és már szelíd de azért köszönöm válaszod :D
2012. nov. 13. 13:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor csak puszilgat, csak nem tudta, milyen vastag a bőröd. :) A csippanást próbáld ki. :D Édesek amikor meglepődnek, hogy beszélsz végre deguul... :)
2012. nov. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi hát szoktam vele beszélgetni meg ha telefonálok ott ahol ő van ak mindig "bele beszél" jó hangosan ...xDD
2012. nov. 16. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!