Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mitől lehet beteg a nyuszi?

Mitől lehet beteg a nyuszi?

Figyelt kérdés
Barátomnak van egy nyuszija, nagyjából 1-2 hónapos. Már két alkalommal is volt rá példa hogy összeesett és epilepszia szerű rohamot kapott, és vérzett az orra aztán egész nap nem evett félt, és nehezen vett levegőt, pedig SENKI SEM bántotta.. Valami ötlet?

2012. nov. 8. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán vigyètek el orvoshoz...
2012. nov. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Talán a kérdésre kéne válaszolni ..
2012. nov. 8. 20:15
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted állatorvosok ülnek itt és arra várnak, ki-milyen tünetet ír ki, hogy diagnosztizálhassa?


Kapj már magadhoz! Vigyétek azt a szerencsétlen nyuszit orvoshoz, hogy szakszerű ellátásban részesüljön!

Eszem megáll.

2012. nov. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Milyen választ akarsz? Itt nincsenek állatorvosok, és ha azt akarjátok, hogy a nyuszi ne dobja fel a tappancsát rövid időn belül, akkor fel kellene állni a gép elől, és állatorvoshoz vinni, mert ez nem apróság, amit magad is meg tudsz gyógyítani.

Gratulálok a felelősségteljes állattartáshoz!

2012. nov. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem lehurrogni kell azt, aki jót akar. állatorvoshoz kell vinni. ájulást, rohamokat, spontán orrvérzést nem lehet se házilag se virtuálisan orvosolni valamint ezen jelenségek okát se fogja tudni neked SENKI megmondani CSAK az állatorvos.

amennyiben nem viszi el barátod állatorvoshoz, ne számoljatok azzal, hogy sokáig fog élni.

2012. nov. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha én itt leírom neked,hogy mi baja, azzal mire mész? Attól nem fog meggyógyulni, gyógyszereket meg állatorvos ír fel, azt se tudsz csak úgy akár honnan venni, magától meg nem fog elmúlni.

Egyébként nem tudom,hogy mi baja..csak rá akarlak vezetni,hogy állatorvos nélkül nem jön rendbe!


1-2 hónapos és már kétszer volt rohama, mire vártok még, ha a barátod nem viszi orvoshoz, legalább neked legyen annyi eszed,hogy rábeszéled vagy elviszed!


Az az ötletem,hogy most azonnal irány egy rendelő!

2012. nov. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!