Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van egy emeletes tengerimalac...

Tamás Szabolcs kérdése:

Van egy emeletes tengerimalac ketrecem és egy kismalacom felfog menni az emeletre?

Figyelt kérdés
2012. nov. 9. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
a tengerimalacok nem használják a ketrec emeletét többnyire :)
2012. nov. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A tengerimalacoknak ugró lába van. 15 cm simán megugranak a felnőttek ha elég nagy lesz hozzá ő is megfogja tanulni ne aggódj. A felnőtt malacokat is meg lehet tanítani néhány nap alatt. Nálam mindhárom malacka fel és le ugrik az emeletről, nem kell nekik feljáró.
2012. nov. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem kell túl nagyot ugrani,akkor fel fog ugrani az emeletre. HA van hozzá feljáró,akkor azon megy fel. Nekem a 6 hetes kismalacom simán felugrott a nyusziknak való ház tetejére. Nagyot tudnak ugrani :)
2012. nov. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyed függő. Nekem egy időben szintén voltak tengeri malacaim. Volt amelyik szeretett mászkálni stb, volt amelyik mindig a földszinten maradt. Alig ha egyszer felment a kis házikó tetejére.
2012. nov. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ok nagyon köszi:)
2012. nov. 9. 20:40
 6/7 anonim ***** válasza:

én is az egy malacomból indultam ki. ő nem használta az emeletet valamiért :)

viszont közben eszembe jutott, hogy unokatesóm egy méretes madárkalitkába rakta a malacát, amibe belefért 3 és fél szint (a fél szint a tetején van, ott az alvó kuckó van csak), és persze mindegyiken más dolgot talál a malac. az ő malaca nagyon szeret mászkálni a szintek között, ezért is cserélte le egy nagy madárkalitra a rágcsáló ketrecet :D

2012. nov. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:) köszi
2012. nov. 10. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!