Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalackerék jó a...

A tengerimalackerék jó a törpesünnek?

Figyelt kérdés
2012. nov. 10. 11:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Arra a forgora gondolsz??:) mert sztem a suni nem szokott kerekezni..
2012. nov. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
az a lényeg, hogy min 28 cm átmérőjű legyen. Kipróbálhatod, lehet szeretni fogja.
2012. nov. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a süni gerince nem alkalmas a kerekezésre.
2012. nov. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

De igen, nagyon sok süni kerekezik. Azért kell a legnagyobb méretűt venni, hogy ne hajoljon meg benne a háta. De vannak lapos kerekek is, azok is nagyon jók, talán még jobbak (csak több helyet foglalnak el a ketrecben).


[link]

2012. nov. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi a fene. Az utolsó válaszoló az ÉN SÜNIMRŐL rakta fel a képet. :) A süni neve Merlin és a saját készítésű ketrecében látható egyébként és a sünim tenyésztőjének tettem fel a képet. :) Ez a kerék az Alag-Dombi tenyészetből (ahogy a süni is) van nem olcsó de a legeslegjobb. Nagyon könnyű tisztítani (nem úgy mint a lyukas darabokat) és egészséges a hátának és baleset szinte kizárt. Nem tud beleakadni a lába, nem tud megsérülni. Tudom nem olcsó ez a fajta de én nagyon meg vagyok vele elégedve. A sünik pedig imádják a kereket több km-t is letekernek egy este alatt, szinte kötelező elem a süniknél. A másik sünim is imádja egyébként.
2012. nov. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kicsi a világ. :) Melly egyik kerekéről kerestem képet a google-ban, és ezt dobta ki elsőnek. :D
2012. nov. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nagyon tündéri a sünike Melly, nekem is van 1 lánykám, 2 hónapja születtek babái is, kettő még megvan (apropó, nem tervez vki venni mostanában??) :)

Én is régóta keresek megfelelő kereket a sünimnek, de nem találtam még, ilyet hol lehet kapni a mi a képen látható? És mennyi az a sok érte? :)

Előre is köszi!

2012. nov. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Melly a tenyésztő neve. Az Alag-Dombi tenyészetben nála lehet kapni keress rá a honlapján. :) Én már rég vettem lehet már nem annyi mint annak idején volt.
2012. nov. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
11-10 20:56 Az Alag dombi törpesün tenyészetből van a sünid?
2012. nov. 19. 16:15
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, onnan van. És közben szintén ebből a tenyészetből kapott egy társat is. :)
2012. nov. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!