Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek mikor jó hörit...

Szerintetek mikor jó hörit venni nyáron vagy télen?

Figyelt kérdés
2012. nov. 11. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem mindegy,de nyáron jobban kézhez kaphatóbb lesz!

De én is télen kapok

2012. nov. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, nem?

Nem változnak az évszakok miatt, legfeljebb annyiban, hogy télen picit világosabb a szőrük.

Tehát csak rajtad múlik, hogy mikor akarsz venni.

Ha iskolás vagy, akkor a nyári szünetben esetleg több időd van. Viszont nyáron vannak a kirándulások is, nyaraláshoz meg kell keresni valakit, aki gondozza, amíg távol vagytok.

2012. nov. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem maximum a hazaszállítással lehetnek gondok. Télen könnyebben megfázhat, amíg hazafelé tartasz vele, nyáron viszont ha nagyon befülled az üveg, amiben viszed haza, el is pusztulhat a höri. Mindenképpen olyan üvegben vidd haza, aminek kilyukasztod a tetejét. Nyáron ne süsse nagyon a nap, télen meg rakd be a kabátod alá, hogy ne fázzon. a lakásban már nem lesz gond a hőmérséklettel, ha 20-22°C körül van. :)
2012. nov. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2012. nov. 11. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!