Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A fiú tengerimalac tényleg büdös?

Tamás Szabolcs kérdése:

A fiú tengerimalac tényleg büdös?

Figyelt kérdés
Hánynaponta kell takaritani a ketrecet?
2012. nov. 11. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Hat h ha hetente 2-3 x kitakaritod NEM!! De ha egy heten 1x akkor lesz szaga az tutkó !!:)) De a lany sokkal jobb nincs akkora szaga mint egy fiunak ... es vegulis nem csinal mast mint egy fiuu :))
2012. nov. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Minden malackának van egy bizonyos illata (szerintem nem szag) és a fiúké más mint a lányoké. Nekem volt két fiú malackám és 5 naponta takarítottam őket teljesen (pellet és forgács csere) naponta meg kiráztam a fürdőszoba szőnyegüket és nem volt szaguk. Azonos nemű malackákat tart de a legjobb párosítás ami nekem van most: Most egy ivartalanított hímem van két lány malackával. A fiú malackáknál rendkívül erős a terület védő ösztön így 100*50-es ketrec a minimum (bár én kisebbe a lányokat sem tenném mert tapasztalatból mondom, hogy nem elég a 80-as.) Gemon oldalán még több hasznos tippet találsz a fiúkról és lányokról, és örökbefogadható malackák is mindig vannak az oldalon.
2012. nov. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem... De ha 2 hétig nem fogod takarítani, akkor biztos az lesz.. :D
2012. nov. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Két fiúmalacom van, egyáltalán ne büdik, sőt, kellemes illatuk van. A fiúk szeretnek jelölgetni - furán hangzik, de a spermájukkal jelölnek, időnkét a társukat is, akkor is, ha fiú. Ennek van egy jellegzetes, kesernyés szaga, ami pár ember számára talán kellemetlen. De jó hír ,hogy nem gyakran bocsájtják ki, inkább a kamasz, fiatal malacok, utána lenyugszanak.

Ne félj a fiú páros tartástól, nekem ilyen van, nagyon édesek, ha gyakran van takarítva, semmi gond nincs. Én heti egy teljes alomcserét csinálok, naponta meg egy kis takarítást. Lesöpröm a kakikat a fürdőszoba szőnyegről, a porózussá vált pelletet cserélem ki, de csak kis területen.

A legjobb alom a fürdőszobaszőnyeg, alá pellet.

2012. nov. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem van egy malacom. Akkor büdös, ha nem takarítod gyakran az almot, egyébként nem. Én kb öt-hatnaponta takarítom, amikor már rosszul érzi magát az alomban. És amikor teljesn össze van kakilva. Akkor. Ha elkezded neki beönteni az almot, szó szerint ugrálni fog. :) Akkor örül. Iszonyat cuki akkor: tapasztalatból. :):):)
2012. nov. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2012. nov. 12. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!