Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyire rendszertelen az...

Mennyire rendszertelen az életmódom?

Figyelt kérdés

Vadászgörénytartásra adom a fejem, de nem tudom mennyire számít rendszertelennek az életem, változtassak-e rajta vagy jó ez így?

Rendszeresen 7-8 órát vagyok iskolába és heti 3× edzésre járok + 1 órát tuti kell tanulnom. Néha elmegyek itthonról (pl. mozi, vendégség)Mostanában előfordul hogy heti rendszerességgel vannak ezek.A néhai kiruccanások érdekelnének, mert ugye nem mindig akkor vagy abban az időben van, illetve a sokaságát nagyon megsínylené?

(ahogy leírtam változtatnom kell, szerintetek is?)



2012. nov. 11. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy a legtöbb ketrec kicsi neki ahhoz, hogy egész nap abban legyen. Ha pedig nem vagy otthon, nem lehet kint.


Szerintem a rendszeresség nem számít annyira, mindegy, hogy 6kor vagy 7kor játszol vele. De a vacsit valaki adja neki oda időben.

2012. nov. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem fontos, hogy mindig ugyanabban az időpontban csinálj mindent. Inkább az a fontos, hogy lesz-e rá időd, hogy napi 5-6 órát szabadon legyen eresztve a lakásban? Igazából az lenne a legjobb, ha csak aludni menne a ketrecbe, viszont gondolom nincs senki otthon iskolaidőben, felügyeletlenül meg nem lehet kint hagyni. Tehát mindig, amikor otthon vagy, ki kéne engedni. Ebből adódóan ha nem vagy eleget otthon, akkor rosszul érezheti magát bezárva.
2012. nov. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, ahogy az előzők is megmondták mindegy, hogy mikor játszol vele vagy mikor van kiengedve, az a lényeg, hogy foglalkozz vele...És igen ha erre nincs időd, lehet változtatnod kell ezen...
2012. nov. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A válaszok után kiszámoltam mennyi időm van otthon és bizakodom, mert sose volt 5 óránál kevesebb,amikor pedig elmegyek (hétvégén) akkor bőven van időm és marad is! Köszönöm, hogy nem csak azt írtátok, sok foglalkozásra van szüksége, hanem kb-i időpontokat; megy a zöld kéz!!! :)
2012. nov. 13. 22:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz otthon lenni kaja időben, bekészíthetsz neki száraz tápot (nem fogja megenni az összeset, ha nem lesz éhes), husit pedig akkor kap, amikor tudod neki frissen adni. Annyit alszik, hogy nem fogja annyira zavarni, hogy nem vagy mellette egyfolytában.
2012. nov. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!