Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vettem egy tengeri malacot és...

Vettem egy tengeri malacot és aznap éjjel meg is halt. Mitől halhatott meg?

Figyelt kérdés

Elötte hörcsög volt a ketrecben és öregségben halt meg a höri. Valami fertőzést kaphatott el? Vagy az állatkereskedésben kaphatott el valamit?

Miután meghalt vettem 1 törpe nyulat és 1 darabig ugyanabban a ketrecben volt mint a többi előzők ( mert nagy az a ketrec de már vettem nagyobbat ) és ő nem halt meg. Nem értem. Várom a válaszaitokat!


2008. máj. 24. 07:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
hát ez nehéz kérdés. ha meghal egy állatod akkor domesztosszal ki kell fertötleníteni. aztán meg olyan jól kimosni hogy a domesztosznak nyoma sem maradjon, napokig száradjon szellözön és még mielött bele teszed én elöblítem. de a fertözés nem hiszem hogy ilyen hamar megölte volna. inkább már beteg lehetett amikor megvetted. érdemse állatokat tenyésztötöl venni, a neten ezer helyen hírdetnek.
2008. máj. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Nem valószínű hogy a ketrecben volt a hiba, mert ha attól kap fertőzést nem viszi el néhány óra alatt. Valószínű, hogy már betegen vetted az állatot.
2008. máj. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőt én is betegen vettem kereskedésben :(

4 napig bírta majd elpusztult a drága.Ha bp-közelében laksz akk írj,és adok malacot/tenyésztő vok/július körül születnek a kicsik!!!

2008. máj. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez csak véletlen! A kis tengeri malacok gyakran kapnak meg betegségeket.
2008. júl. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!