Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak, hogy kopjon...

Mit csináljak, hogy kopjon rendesen a hörcsögöm foga?

Figyelt kérdés
4 hónapos, most kaptam, és már elég nagyok a fogai, mondjuk a diót simán elharapta, de ugye nem lesz baja?
2012. nov. 17. 13:40
 1/7 makesz12 válasza:
100%

szerintem vegyél neki boltban lévő fogkoptatót.

de téged is harap?

2012. nov. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Engem nem. Meg van neki bent faág.
2012. nov. 17. 14:35
 3/7 anonim válasza:
0%
csiszold le a fogát :D
2012. nov. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy lecsiszold!

Azzal többet árt, mint használ. Csak legyen bent neki fogkoptató, valami fa játék meg száraz hörcsögtáp. Akkor erős és szép fogai lesznek.

2012. nov. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A második válaszoló meg nem képes normális választ adni, de mindegy.
2012. nov. 17. 18:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálam a fogkoptatót nem használták. Több félét árulnak, esetleg nálad majd használja. És kérges faágakat tettem be nekik, így azt rágcsálták. Valamint a kerámiaházikójuknak is egy kicsit nagyobbra csinálták a bejáratát. Ha WC papírgurigát teszel be neki, azt is rágja, valamennyire attól is kopik a foga. És természetesen a rágcsálóeledelektől is fog kopni. Vegyél neki olyat, ami mézel van összeragasztva, mert mire leszedi róla a magot, kopik is a foga és azzal is lefoglalja magát.
2012. nov. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Kérges faág meg wc-papír guriga van neki:)
2012. nov. 18. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!