Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az baj ha hetente fürdetem a...

Az baj ha hetente fürdetem a patkányomat?

Figyelt kérdés
Mert marha büdi....Régebben 2 hetente tettem de most már hetente fogom mert nagyon büdike szegény :/ Ez árthat neki?

2012. nov. 18. 10:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Én sose fürdettem egyiket sem (4 volt), mégsem voltak büdösek.

Takarítod rendesen?

2012. nov. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Igen.ahogy büdös kezd lenni a helye rögtön kitakarítom.Úgy kb. hetente.
2012. nov. 18. 10:49
 3/23 A kérdező kommentje:
vagy gyakrabban kéne? :/
2012. nov. 18. 10:53
 4/23 anonim ***** válasza:

Én kb. hetente teljes takarítást csináltam, de közben is a kaki javát kiszedegettem, meg a nagyobb pisifoltokat, majd pótoltam friss forgáccsal.

Több patkány ráadásul büdösebb tud lenni, mert sokszor lepisilik egymást.

Már nem emlékszem milyen gyakran fürdettem őket, de az biztos, hogy sokkal ritkábban, mint 1-2 hetente.

2012. nov. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

1. voltam, szóval fürdettem én is őket, de már nem emlékszem mennyi időközönként.

Rég volt már.

2012. nov. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
2.: Én úgy tudtam hogy a forgács a patkányokon allergiát illetve tüdőbetegségeket(vöröskönnyet) idéz elő...én vágott papírt rakok alá.De ok akkor most is megfürdetem a kis Muffinkát. :D
2012. nov. 18. 11:00
 7/23 A kérdező kommentje:
A régi patkányom is felső légúti betegségben ment el a forgács miatt... :( Vöröskönny... :(
2012. nov. 18. 11:01
 8/23 anonim ***** válasza:

Tiszta forgácsot használj, vagy csutkaalmot ( bár én ezt utáltam, mert folyton kiverték a ketrecből, az egész szoba tele lett vele).

A boltitól nem lesz baja, én használtam asztalosműhelyből hozottat is, ha nem a poros alját hozod, akkor jó.

A papír nem sokat ér, nem csoda ha büdösek.

2012. nov. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
2012. nov. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Hát inkább nem rakok alá forgácsot...max macskaalmot egy kicsit.a papír alá.
2012. nov. 18. 11:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!