Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van ket horcsogom es szeretnem...

Van ket horcsogom es szeretnem tudni, hogy szabad-e oket egy 10 centimeteres vizben megfurdessem? :D

Figyelt kérdés
2012. nov. 18. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem érdemes,én még egyszer sem fürdettem meg az enyémeket,tiszták,nem büdösek,gondolom a Tieid is ilyenek,akkor meg minek?Főleg meg ilyen hidegben.
2012. nov. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad. A hörcsög tisztálkodik magától, nincs szüksége fürdetésre, könnyen meg is fázik és elpusztul. Ha valamitől koszosabb lett akkor nedves szivaccsal letörölgetheted, de ennyi.
2012. nov. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sok videót láttam én youtube-on a höri fürdetésről, de én még 6 év alatt egyszer sem próbáltam ki. Szerintem főleg ne fürdesd most, hiszen nagyon könnyen megfázhat. Hajszárítóval nem szabad szárítani, ezt olvastam valahol. Csak törölközővel szabad megtörölni, de ha még nem volt vízben, könnyen megijedhet, így akár meg is fulladhat. Ráadásul a 10 cm víz sok! max. 3-4 cm legyen, vagy annyi, hogy leérjen a lába (1-2 cm), mert ha bepánikol, nyelhet le vizet! Szerintem NE fürdesd! A höri érdekében se!
2012. nov. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a hasznos tanacsokat!!;)
2012. nov. 21. 15:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a törpehörimet nyáron megfürdettem és nagyon élvezte, még hempergett is a vízben, de csak kb. fél vagy egy centi vízben.
2013. febr. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!