Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyuszim, nem eszi a szénát....

Nyalacka kérdése:

A nyuszim, nem eszi a szénát. Fogtályogja volt meg lett műtve, de hetek óta nem nyúl a szénához. Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés

2012. nov. 19. 08:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Szar minőségű a széna. Az én nyulam is csak a vidékről hozottat eszi. Vettem 2 kisbála szénát, kb semmi pénzért és imádja. Persze ez csak akkor megy ha tudod hol tárolni.
2012. nov. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Sn0wf0x ***** válasza:
Először is vegyél bélműködést segítő tápanyagot és fecskendővel adagold neki napi kétszer, egészen addig amíg el nem kezdi enni a szénát, ugyanis ellenkező esetben leállhat bélműködés ami életveszélyes a nyulakra nézve...ezzel egy időben pedig vegyél jó minőségűt szénát...mást eszik egyébként?
2012. nov. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A kajáján kívül (mit, milyet, mennyit) a gyógyszereket, tápszereket is írd le.

Kontrollra mikor kell menni?

2012. nov. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi az eddigi valaszokat.Hat nyuszi kajat kap kb napi ketszer melle repat,de azt is reszelve eszi meg,valamint most vettunk neki vmi vitamin tabletta szeruseget ami o a fogara es a szorere a vizeben pedig vitamin van amit barmelyik kisallat kereskedesben meg lehet kapni.a szejaat tegnap elott valtottuk le vmi gyogynovenyesre,allitolag az illata miatt szeretnie kellene,de sajnos nem es nem tudom,hogy a foga miatt van vagy mas valamiert...Mert halottam h ha sokaig nem eszik szenat ossze nohet a hatso foga :S
2012. nov. 20. 06:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!