Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyik a jó hörcsögeledel?

Melyik a jó hörcsögeledel?

Figyelt kérdés
2012. nov. 20. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a Versele-Laga. Ez nem magkeverék, hanem olyan táp, mint a száraz macskakaja. Kicsit drágább, mint a többi, de nem hízik el tőle az állat és a fogaiknak is jobb.
2012. nov. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Versele-laga a legjobb.
2012. nov. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Még egy voks a Versele-laga mellett:). Én ezt a fajtát etetem már évek óta: [link] minden hörcsögöm gyönyörű, egészséges (volt). Kicsit lehet, hogy drágának tűnik, de sokáig elég.
2012. nov. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez így van! Versele laga. Én felkevertem még egy kis yoyo magkeverékkel és tettem bele még egy kis búzát.:) Nagyon imádják.
2012. nov. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én ezt a fajtát szoktam venni: [link]

Fél kiló és marha olcsó, és Versele-laga, tehát minőség:) A hörcsögöm és patkányom is imádja.

2012. nov. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3. válaszoló vagyok. Én is szoktam mellé időnként búzát, meg pár szem kukoricát adni, de anélkül is tökéletes.
2012. nov. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Versele-Laga
2012. nov. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!