Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vadászgörényketrecet házilag...

Vadászgörényketrecet házilag érdemes csinálni, vagy a kereskedésben vehető legyen?

Figyelt kérdés

Szobába benn tartanám leendő görényem, de előbb szeretnék rá felkészülni. :D

Az érdekelne, hogy megéri-e itthon csinálni, vagy inkább jobb venni. Szeretek barkácsolni, ha itthon csinálom, abból jó szül ki ebben biztos vagyok, de biztos hogy jó ez a görinek? Árbeli különbség is érdekelne.

Előre is köszönöm a válaszokat (tapasztalatokat) !



2012. nov. 21. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
hat en nem gorinek, hanem patkanyoknak csinaltam ketrecet, de nagyon megerte. Ha ujonnan veszel kb 30-40ezer egy ketrec, teljesen irrealis.. Ha meg te csinalsz ketrecet, az olyan lesz amilyet aarsz, akkora amilyet akarsz, es max 10ezerbol megvan, mar ha mindent venned kell. En obiba vettem pothegesztett racsot, egy 1m x 5m-es tekercs 8000ft, de ugytudom a bauhausba vagy a baumaxba olcsobb (bocsi nem emlekszem pontosan, majd megnezem). Ha gorinek csinalod akkor gondolom jo erosnek kellene ennie, szoval legjobb ha eloszor csinalsz egy fa keretet, es azt racsozod be. De azt mar te dontod el :) szoval szerintem nagyon megeri, harmadannyibol haromszor akkora ketrecet tudsz kesziteni. :)
2012. nov. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 LeGrady ***** válasza:
Ha össze tudod rakni, mindenképp csináld magad. Görik esetében fontos, hogy szellős legyen. Mi szekrény aljában alakítottuk ki, és ezért gyakori szellőztetés szükséges, de akkor is imádja - két szintes lakoszálya van kör alakú bejárattal és üvegablakokkal.
2012. nov. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha jó barkácskészségem lenne, én biztos házilag csinálnék. Akár egy régi komódot is átalakíthatsz. Nagyon frappáns megoldásokat láttam már. :)
2012. nov. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!