Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Elférnének egy ekkora ketrecben?

Elférnének egy ekkora ketrecben?

Figyelt kérdés
Van egy ivartalanított bak törpenyulam, és lehet hogy hozzánk kerül egy nőstény házinyúl (ha idejönne természetesen ő is ivartalanítva lenne). Elférnének ketten egy 120 centis ketrecben, úgy hogy egész délután kint vannak, kivéve hétvégén?

2012. nov. 22. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. Kicsi ez a hely nekik. Vegyél egy másik ketrecet!
2012. nov. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mármint a meglévő mellé.
2012. nov. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azzal nem sokra mész, ha délután engeded ki őket, mert napközben nagyrészt alszanak. Reggel meg este érdemes őket kiengedni. Az én nyuszim egész nap ki van engedve, de kb délelőtt 11-től este 7-ig elő se dugja az orrát.


De 2 nyuszinak egyébként is nagyon kicsi lenne, főleg, hogy az egyikük házinyúl, tehát nem másfél kilós apróság, hanem nagyobbra fog nőni.


Az pedig alapból nem egy jó dolog, hogy hétvégén nem engeded ki őket, nem is értem, hogy lehet ez...

2012. nov. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy házi és egy törpe nyúl nem a legjobb párosítás, főleg ha kisebb helyen vannak. A házi nyuszi összedarálja a törpét, ha nem tetszik neki. Főleg ha nem együtt nőnek fel.
2012. nov. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!