Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A barátnőmnek van egy vadászgö...

A barátnőmnek van egy vadászgörény én útálom mert büdös mit fújak rá hogy ne legyen az? Esetleg a megborotválásán gondolkodom.

Figyelt kérdés
2012. nov. 23. 18:23
 1/8 anonim válasza:
Nem csak a szőre büdös egy görénynek. Nem oldaná meg, esetleg ha megfürdeted (szeretnek úszni). Ne fújj rá semmit, nem ilyesmire vannak kitalálva ezek
2012. nov. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem borotváld meg magad és a hónaljadra fújj valamit.
2012. nov. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem is volt görényem, csak sajnos végelgyengülésben meghalt.

A szagával nem tudsz mit csinálni, van egy jellegzetes szaga, amitől nem tudod megszabadítani.

Ha gyakran van fürdetve akkor annál büdösebb lesz, mert ő a saját szagát szereti, és ha parfüm illata van, akkor annál jobban fogja termelni a bűzmirigyéből a váladékot.

Az az igazság, hogy én sose éreztem a szagát, mert én megszoktam, de neki nem is volt intenzív szaga, de ha valaki jött, az mindig mondta, hogy egy kicsit lehet érezni.

Ha nagyon erős szaga van, akkor azt ajánlom, hogy gyakrabban takarítsa a barátnőd, illetve sokat legyen szabadon.

Nekem nem is ketrecben lakott, hanem a szobámban, és ő neki is nagyon jó volt, meg tényleg nem is volt intenzív szaga.

Neked semmit sem szabad ráfújni, mert attól csak ideig óráig van jó illata, másrészt nehogy megborotvált, mert fűtött lakás ide vagy oda megfog fázni, és valószínüleg belepusztul, mivel ez nagyon nem természetes a számára, és nem mellesleg eléggé szemétség is lenne.

2012. nov. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem, a szegény görénynek meg te vagy büdös. Így, egálba vagytok.:)))
2012. nov. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Nekem is "van egy vadászgörény". És nagyon édes, nagyon imádom!

Szerintem először kezdd azzal, hogy megkéred a barátnőd, hogy fürödjön minden nap, különösen nyáron. (Esetleg fürödjetek együtt, - az olyan romatikus!!-) A szőrzetével kapcsolatban pedig, ha Téged zavar, akkor mindenképpen beszéljetek róla. Kompromisszumot kellene kötnötök, hogy a kapcsolat jól működjön.

Ha ezután sem javul a helyzet, akkor pedig tuti tipp! Nemsokára itt a karácsony, vegyél Neki egy kölnit, hátha annyira örülni fog, hogy elkezdi használni. De szerintem már a fürdés is csodákat fog művelni vele!

2012. dec. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Esetleg fiú az a vadászgörény? Mert ivarérett korban már árasztanak egy jellegzetes szagot. Persze ez emberfüggő. Aki nem szereti úgy azt az állatot, annak cefetül büdös, aki pedig szereti ( mint én is ) annak pedig nagyon finom, kellemes. Ha fiú a göri, akkor mindenképp gondolkozzon el egy ivartalanításon, akkor megszűnik a szag. Ez manapság már egy rutinműtét. Javaslom még azt is, hogy a helyét, az almot minden nap cserélje, az alvósrongyát ( ha van neki ) akkor hetente egyszer-kétszer mossa. A szag el fog tűnni.
2012. dec. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Le ne borotváld!!!!Te mit szólnál hozzá?!

Nincs ugyan görényem,de ha én lennék a barátnőd,én kiraknálak a borotváddal együtt!


Inkább fürdesd meg vagy valami!

2013. dec. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmit ne fújj rá. Mármint gondolom nem találtak még ki görényillatosítót. A borotválást pedig felejtsd el mert ez eleve nem a te görényed. Mit szólna a barátnőd ha kimenne a szobából és mire visszatérne már nem lenne szőr a SAJÁT görényén?? Sokan javasolták hogy fürdesd meg de lehet hogy mikor végzel vele még illatos viszont utána visszatér a szaga.
2014. júl. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!