Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Felszerelés, étel, ketrec....

Felszerelés, étel, ketrec. Mennyibe kerülnek összesen? (tengerimalac)

Figyelt kérdés
2012. nov. 23. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Az attól függ, hol veszed.

Nekem olyan 20 ezer lenne. Ebből, ha nagyon ügyes vagy, faraghatsz még le, de ha valami drága helyen vásárolsz, pl. Fressnapf, akkor könnyen átcsúszhatsz a 30 ezren is.

2012. nov. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Étel terjedhet 500-2000 ft-ig is,ketrec egészen olcsótól (5000 ft) egy vagyonig (komolyan nem egy 50000-res ketrecet láttam...) Felszerelés tállal,itatóval,szénatartóval és egy normál méretű házzal kb 5500 ft. Rajtad áll, és persze a pénztárcádon,hogy miből mekkorát és milyen minőségűt veszel,

de egy tizes minimum.

2012. nov. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És persze az alom, amiből lehet fenyőforgács, ami kb 300 ft, de azt kiszórják,és poros is,úgyhogy én pelletet szoktam venni amiből 10 kg 1200 ft.
2012. nov. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A minimum ketrec méret 100*50 cm ez használtan 5000 újonnan 10000ft körül mozog. De karácsony körül mindig szoktak nagy leértékelések lenni.

Kajából csak a Versele-Laga Cavia Nature vagy Complete a megfelelő az ár nagyban függ a zacskó méretétől. Ez a hazánkban kapható egyetlen elfogadható tápfajta malackáknak. Minél nagyobb zacskót veszel (én pl. 5 kg szoktam az hónapokig elég) annál olcsóbb arányaiban.

Kell itató én a Sippy-t ajánlom mert ez nem tud csöppögni lehet 2000Ft körül megrendelhető a netről vagy a Fressiben.

Kell még szénarács de ezt a jobb ketrecekhez ingyen adják tartozéknak.

Érdemes még venni szénagömböt, emeletet (15cm segítség nélkül megugranak) házat/malac, fotelt, függőágyat, iglu az egyik kedvencük. Ezek többsége házilag is elkészíthető.

Alomnak a legolcsóbb és leghigénikusabb a fapellet (nem fenyőfából!) letakarva műanyag fürdőszoba szőnyeggel. A szőnyeg métere piacon 500 üzletben 1100ft körül van.

Etetőtálkának lehet kerámia ami kisállat kereskedésben kapható vagy házi hamutál lényeg hogy nehéz legyen, hogy ne döntsék fel.

Ha kétségeid vannak vagy malackákat keressel kérj tanácsot a Magyar Tengerimalac-védő Egyesülettől.

2012. nov. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!