Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ismertek olyan szemelyt,...

Galtibi2005 kérdése:

Ismertek olyan szemelyt, ceget, importort aki vasarol folyamatosan nyulakat? Gondolok olyan szemelyre aki importal nemetorszagba, olaszorszagba.

Figyelt kérdés
gyakran hallani ilyen olyan mendemondakrol hogy szerzodes alairasa utan adnak allatokat es felvasaroljak az eloallitott allatokat de semmi konkretumot nem sikerult megtudnom idaig,pedig nem kis mennyisegu tenyeszallatunk van

2012. nov. 24. 20:39
 1/1 anonim ***** válasza:
régebben adtam el állatokat de nem igazán érte meg olyan olcsón vették meg aztán mikor megtudtam milyen horror összegért adják tovább és mennyit keresnek rajta(m) ki is szálltam. egyébként én anno az expresszen akadtam rá ilyen hirdetésekre próbálkozz neten utána nézni
2013. ápr. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!