Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalac foga ki fog nőni?

A tengerimalac foga ki fog nőni?

Figyelt kérdés

Reggel észrevettem, hogy a malacomnak felül nincs meg a két foga. A rágással nincs baj, de nem tud beleharapni a zöldségbe, se felvenni a magokat, zöldséget... így egyesével kell odaadni neki az előre feldarabolt pl répát.

Nem tudom megállapítani, hogy kiestek vagy kitörtek... Ki fognak neki nőni? Ha igen, kb mennyi idő?



2012. nov. 25. 08:45
 1/8 anonim ***** válasza:
2012. nov. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló linkjeit érdemes elolvasni. Amúgy nyugi,visszanő,addig is etesd pépesebb ételekkel,esetleg táppal apró kockákra összevágva.
2012. nov. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló linkje nagyon hasznos nézegesd meg. Magokat meg a madaraknak szórd ki, mert a tengerimalac nem magevő csak hízlalja őket és semmi hasznos nincs benne számukra, ahogy a szotyiban és a kukoricában sincs. Ha kukorica is van a tápodban 80%, hogy attól tört ki a foga. Etesd Versele-Laga Caviával az a neki való.
2012. nov. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linkeket, meg a válaszokat!


Kukoricára tippeltem én is, hogy biztos attól estek ki, mivel sokszor ragadt már a fogára. Próbáltam is kiszedegetni a tápból, de kisebb nagyobb sikerrel... De úgy látszik megtalálta azt a pár szemet is, ami benne maradt.

2012. nov. 28. 08:11
 5/8 anonim válasza:
Az én malacomnak ma esett ki a fölső két foga és neki biztos, hogy nem törtek le ezek kiestek. Akkor is vissza fognak nőni? mert én csak azt olvastam, hogy a letört fogak nőnek vissza.
2013. jan. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vissza fog,ne aggódj.
2013. jan. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ki fognak nőni! :) Sanyinak is kinőtt pár nap alatt, és nagy valószínűséggel neki is kitörtek!
2013. ápr. 29. 17:32
 8/8 A kérdező kommentje:
Sanyi a tengerimalacom! :D
2013. ápr. 29. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!