Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol tuttok eladó hörcsögöt...

Hol tuttok eladó hörcsögöt Kicsit! Mennyibe kerül kb. Melyik a legjobb fajta Betanítani hogy lehet?

Figyelt kérdés
Betanítással kapcsolatban hogy megtudjuk fogni :D Előre is köszönöm

2012. nov. 25. 12:51
 1/5 anonim válasza:
Mi a XVI. ker.-ben vettük a hörinket,egy tenyésztőtől,700ft-ért.;)
2012. nov. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
És 5 hetes volt mikor elhoztuk.(1. válaszoló vagyok)
2012. nov. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hogy meg tudd fogni, elég, ha szelídek. akkor lesznek azok, ha sokat foglalkozol velük, mert akkor megszokják, hogy nem bántod őket.

ha kézből is adsz enni, meg látják, hogy te adod nekik a kaját, akkor nálam pl ilyenre jött oda: ha beraktam a kezem a ketrecbe, odajött.

ha cuppogtam, vagy mit (ahogy a macskákat szokták hívogatni), akkor is odajött.

ha a kezemet beraktam, és úgy csináltam, kb, mintha sóznám a kaját, akkor is odajött.


volt dzsungink, aki ha elmászkált a lakásban, "fater", fater" (ez volt a neve) szólongatásra mindig odajött hozzánk (ő volt a legkülönlegesebb dzsungink, meg talán a hörcsögök közt is)


de van olyan dzsungi, aki egész akadálypályát is végig tud csinálni:

http://www.youtube.com/watch?v=x4hgYlLFHig&feature=related


mondjuk ez egy egér, de elég jól betanítoták, tök hosszú pályát csinál végig:

http://www.youtube.com/watch?v=txq_BogA1NM

2012. nov. 26. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :D Ma kaptam hörcsögöt SZÍRIAI ARANYHÖRI NAGYON ARANYOS KIS ÁLLAT SZELÍD HABÁR MÉG BARÁTKOZNIA KELL AZ UJ KÖRNYEZETÉVEL :D
2012. dec. 10. 15:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Milyen színű?

szőre rövid, vagy hosszú?

2012. dec. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!