Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ez a ketrec megfelelő egy...

Ez a ketrec megfelelő egy aranyhörcsögnek? (többi lent. )

Figyelt kérdés

[link]


Hosszúság:46 cm

Szélesség:29,5 cm

Magasság:37,5 cm


Egyik barátomnak is ilyen van, és azt mondja hogy nagyon jó, és hogy imádja a hörije.



2012. nov. 25. 18:23
 1/7 A kérdező kommentje:
És a kerék nem kicsi, sőt óriási! Láttam a valóságban is! Hatalmas....
2012. nov. 25. 18:29
 2/7 anonim ***** válasza:
Mivel hörcsög ketrec nyilván jó a hörcsögnek. :D
2012. nov. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Hát azért a hatalmas szó egy kicsit mást jelent.
2012. nov. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1. válaszoló:

Rengeteg hörcsögketrec van, ami nem alkalmas hörcsögöknek. (veszélyes, gagyi, kicsi stb...)


2. válaszoló:

Képen tényleg nagyon kicsinek néz ki, de én láttam valóságban, és tényleg nagyon nagy!

2012. nov. 25. 19:51
 5/7 A kérdező kommentje:
Mármint a KERÉK NAGY!
2012. nov. 25. 19:52
 6/7 anonim válasza:
Le cseréled a hörcsögméretére h ne akadjon a lába bele :)
2012. dec. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szuper kis ketrec..:) azt nézd meg,hogy az alja rácsos-e mert ha rácsos akkor angyon vezsélyes!!! a höri lába beleakadhat eltörhet stb...Az előfordulhat, hogy a csőtöl az elején fél...nekem csak egy sima csúzda csövem votl a höriknek de attól is féltek eleinte..:) ilynekor célszerű finomságokat rakni bele, nemtúl sűrűn, de úgy hogy látható legyen, az egész csőbe, még a kanyarulatokba is...sőtt! főleg oda..:)
2012. dec. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!