Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Megszokott már a patkányom...

Megszokott már a patkányom szerintetek? Többi lent

Figyelt kérdés
Ha lefekszek az ágyra és leteszem magam mellé akkor mászik rajtam, meg bújuk a takaró alá, ott bujkál, megy össze-vissza a takaró alatt a lábamhoz meg ide-oda, ha kimegy a takaró alól és megijed valamitől azonnal visszafut hozzám. Folyamatosan úgy mászkál az ágyon, hogy szorosan a takaró mellett legyen vagy a lábam mellett futkározik úgy, hogy az oldala hozzámérjen. A mellbimbómat előszeretettel szereti harapdálni, de csak játszik vele : D Már el merem engedni, mert tudom hogy nem szökik el, ha el is megy körbenéz és jön vissza a zsebembe, vagy a paplan alá :) Ez az első patkányom, sose volt még ezen kívül. Szerintetek már bízik bennem és hozzám szokott? Három napja vettem, elég sokat volt a zsebembe meg a kezembe meg itt-ott : ) Próbáltam magamhoz szoktatni.

2012. nov. 25. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, de egyébként idegen helyen nem szeretnek kimenni a nyílt terepre, akkor is inkább a házak oldalánál közlekednek, szóval ez természetes. De ha nem szokott volna meg, félne tőled, akkor nem viselkedne így. Hamar barátkozik. ^^
2012. nov. 26. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez nagyon aranyos :) Tutira bízik benned, nekem 5 évvel ezelőtt öregedtek ki a patijaim, most vagyok abban a lelki állapotban, hogy feltétel nélkül tudjak újra szeretni, így decemberben érkezik két lányka :)

Neked is ajánlom, hogy ha ilyen jól megszokott (ami azt jelenti, hogy tényleg mindent megadsz neki és szereted :) )akkor vegyél neki játszópajtást, mert nagyon édesek amikor játszanak és ne félj, hogy kimaradsz, mert bevesznek a játékba ;) Nagy szükségük van a fajtársaik szeretetére (a tiedére is!!! :) )

2012. nov. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :))) Épp a csináltam neki egy jó nagy mászókát az asztalos műhelybe :) Had játsszon :) És igen, próbálok mindent megadni neki :))))
2012. nov. 26. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!