Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Pár kérdés a patkányommal...

Pár kérdés a patkányommal kapcsolatba, válaszolnátok nekem? Többi lent. : )

Figyelt kérdés

1. Mostanában nem nagyon mozog, sokat alszik, miért?

2. Ma amikor elbóbiskoltam az ágyon ott volt mellettem, és odapiszkított az ágyra ( Kaki, pisi ) lehet hülyének néztek, de én arra gondoltam hogy lehet azt hitte hogy meghaltam, és megijedt...

3. mennyit foglalkozzak vele naponta?

Előre köszönöm a válaszokat :)



2012. nov. 30. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:

1. valószínű, hogy a tél miatt, de lehet komolyabb baj...ha ezt folytatja, vidd állatorvoshoz

2. ha te ezt így gondolod akkor ez van :) ennek csak örvendj :)

3. szerintem ha nagy ketrece van akkor kibírja ha talán egy-két napig ki sem veszed, és az rajtad áll, hogy te mennyit szeretnél...

2012. nov. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet azért lustult el mert unatkozik, a patkány intelligensebb mint az az ember gondolná, szóval szórakozás kell neki, valami játék. Én minden nap kiveszem a sajátjaimat minimum egy órára szaladgálni és játszani. Persze az is lehet hogy baja van, szóval a biztonság kedvéért nézesd meg.
2012. nov. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
baja biztos nincs, mert olyan fürge, hogy úgy fut, észre sem veszi az ember.... :D
2012. dec. 1. 10:30
 4/4 anonim ***** válasza:

1. Szerintem a hideg miatt csinálja ezt mert gondolj bele ilyenkor mi emberek is eléggé vissza húzódunk

2. Hát megijedt na és

3. A kisállat boltban biztos segítenek

2012. dec. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!