Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért harapnak a hörcsögök?

Miért harapnak a hörcsögök?

Figyelt kérdés
Nyáron megszelidítettem, de most újra elkezdett harapni. Nem csak nálam hanem más helyen is ilyen lett. Mitől lehet?
2012. dec. 3. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
a hörik mindent megrágnak akármi is az
2012. dec. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálam is volt már ilyen. Egyszer ki tudtam venni úgy, hogy tök szelíd volt, egy pár nap múlva meg úgy ráharapott az ujjamra, hogy NEM AKARTA ELENGEDNI!!! Nagyon fájt és vérzett is utána. :( És ezt most már egyre többször csinálja. Nem tudom, miért, de sajnos nem minden hörcsög szelídíthető. Ez azért egyedtől függ.
2012. dec. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valamit rosszul csinálsz.

Nekem mindig hamar megszelídültek az aranyhörcsögeim.

Bár nem tudom neked milyen fajta hörcsögöd van, de az aranyhörcsög az nagyon szelíd, soha nem harapna meg, ha jól bánnak vele és értenek hozzájuk!

Persze van amelyik kevésbé szelíd és van amelyik jobban, de alapjában véve mindegyik megszelídül.

2012. dec. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem dzsungijaim vannak. Eddig a 6 év alatt a kb. 30 hörcsögből ez a második, aki ennyire vad. Pedig már mindent kipróbáltam. el kell fogadni, hogy neki ilyen a természete... :/
2012. dec. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!