Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyiket vegyem nyúl vagy...

Melyiket vegyem nyúl vagy tengerimalac? 2 patkány nem bántja őket? (lehet 1 tengerimalac meg 1 nyúl egy ketrecben? Nem kell még 1 tengerimalac melléjük? )

Figyelt kérdés
2012. dec. 3. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
De még 3 tengerimalac, 2 nyúl és 5 patkány. Több fajta állat nem hiszem, hogy kijönne egymással. A többit másik ketrecben tartsd.
2012. dec. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 juca0105 ***** válasza:

Nekünk tengerimalac(ai)unk van.

Tengeriket és nyulakat NEM lehet együtt tartani! (mert a nyuszi megrughatja a tengerimalacokat)

A tengerimalacok társas lények!!!

2012. dec. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A patkányt én nem engedném hozzájuk. Se a nyuszihoz se a tengeri malachoz. És egyikkel se tartanám egy ketrecben. A tengerimalacból mindenképp kettő kell. És én azt olvastam egy tengerimalacos könyvben hogy együtt lehet tartani nyuszival, ha több nyúl és legalább két tengerimalac lakik együtt, de nem próbáltam ki.
2012. dec. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Fraser6 válasza:
Ha sokat foglalkozol egy malaccal akkor egyedül is lehet tartani de semmiképpen ne patkánnyal és nyuszival se. nekem is van malacom meg nyuszim is de nem lehet őket együtt hagyni mert a nyuszi meg rúghatja a malacot a malacok pedig szeretik kitépni a nyuszi szőrét. patkánnyal pedig ne tarts más állatot a patkányok terjesztik a legdurvább betegségeket akármilyen tisztának is tűnnek.
2012. dec. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!