Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Házinyulnak van tokája?

Házinyulnak van tokája?

Figyelt kérdés
Azért mert szerintem az enyémnek tokája van. Elôször megijedtem hogy mi csüng a nyaka alatt, megtapogattam, de csak szõr meg bôr semmi göm. Most kb 8 hónapos, az étvágya ugyanojan jó mint mint volt, nem gubbaszt, semmi betegségre utaló jel. Nincs elhizva de nem is sovány. Tokája lenne?

2012. dec. 3. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha lany nyuszi, akkor valszeg ivarerett lett. Azt a szort azert novesztik, hha jonnek a kisnyuszik, akkor azt tepkedi ki maganak es abbol csinal feszket az utodjai szamara.


Ha bak, akkor pedig siman lehet h hizott egy kicsit tokara.


Mindket eset normalis, ne aggodj.


Azert neha tapogasd meg, simogasd at ott is, mert neha kialakulhat ott zsircsomo.

2012. dec. 4. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem törpenyuszim van, és bak, és neki is van tokája, pedig nem elhízott nyuszi. Nem tudom, miért van neki, de teljesen normális, nem kell miatta aggódni
2012. dec. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, lány nyuszi. Köszi a válaszokat.
2012. dec. 4. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!