Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért nem eszik?

Miért nem eszik?

Figyelt kérdés
Tegnap kaptam egy tengerimalackát. Adtunk neki egy kevés almát, répát is kapott...De valamiért nem akar enni..Éjszaka evett egy picit, de azóta semmi. Ja, és felágaskodik és "visít" vagy hogy is mondjam :/ Mitől lehet ez? Pedig néha ki is rakom, hadd szaladgáljon. Köszi

2012. dec. 5. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Meg kellett volna kérdezni hogy a kereskedésben addig mit kapott, mihez van hozzászokva. Ha még csak tegnap kaptad akkor hagynod kéne inkább hogy megszokja az új környezetet és nem kirakosgatni meg fogdosni.
2012. dec. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem állatkereskedésben kaptam, barátnőmék tenyésztik őket. Nem fogdostam őt, szépen hagytam, hagy pihenjen, de egyébként én is erre gondoltam
2012. dec. 5. 18:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Én cocim alig evett az első pár napban. Csakis akkor mozdult ha nem voltam ott.Meg kell szoknia a környezetét. Amint kicsit feloldódik,nem csak este fog enni. A tengerimalacok nagyon haspókok.:) (ja és még valami...hogyan másként szelídülne meg,ha nem veszed ki? Én csak két napig hagytam neki nyugtot :) nyugodtan engedd szaladgálni,sőt,a legjobban úgy szelídül ha ölben eteted :D )
2012. dec. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Ja, te vagy az, aki tegnap kérdezted, h miért nem eszik, és te minden szart raktál be neki. Menj vissza ahol vetted, és kérdezd meg ott mit astak neki.
2012. dec. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 TheCreeper ***** válasza:
Szerintem is az új hely teszi. Az én malim sem sokat evett az első három négy napban, egy kicsit túl is nőtt a foga, ezért egy kevés száraz kenyeret is tettem be neki (mikróban is ki lehet szárítani). Azt díjazta. De nem szabad hogy sokat egyen belőle. A székletét azért figyeld, hogy van-e.
2012. dec. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia!Eddig volt sok tengeri malacom volt és semelyik sem evett az első pár napon úgyhogy ez nem baj.Azt ajánlom ,hogy lassan próbáld az összes ételhez szoktatni.A k betűs gyümölcsöket és zöldségeket nem fogyaszthatja és a citrusokat sem.
2012. dec. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kellene neki egy társ (azonos nemű!!!) is, és legalább 100 centis ketrec. Ha egyedül tartod, rosszkedvű lesz, és évekkel rövidíted meg az életét.
2012. dec. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!