Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha a törpenyuszi halott...

Ha a törpenyuszi halott utódokat hozott a világra, akkor mennyi idő után lehet újra próbálkozni a fedeztetéssel? Három hónapot ajánlatos várni, ugye?

Figyelt kérdés
2012. dec. 5. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Minek akarod ennyire pároztatni szegény nyuszit? Ha pénz kell, csunálj mást, ne állatokat használj ki.
2012. dec. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ja, nem a pénz miatt akarom. egyszerűen csak imádom őket, és nagyon letörtem, hogy meghaltak szegények. Egyébként ajándékba adtam volna mindet. Csak szeretném megtapasztalni, hogy milyen, amikor itt nálam növekednek fel. Azért is kérdeztem, mert nem akarom szegény anyát leterhelni.
2012. dec. 5. 21:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretnéd terhelni, akkor egy fél évet azért várhatnál vele. :)
2012. dec. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem adnám ajándékba, csak megbízható helyre. Az a baj a kisállat ajándékozással, hogy sose tudod ki viszi el, és mire használja. És igen, legalább három hónapot várni kell. Amúgy mennyi idős a nyuszid?
2012. dec. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ajándékba, családon belül, meg a barátaimnak. Olyan embereknek, akikkel utána is találkozom. 8 hónapos egyébként.
2012. dec. 6. 08:33
 6/9 anonim ***** válasza:

Várj, pár hónapot. Az étkezését bővítsd ki. És más állattal hozd össze, lehet, hogy valamilyen genetikai betegségük volt a kicsiknek.

Amúgy hány napra születtek? A nyuszkó milyen táplálékot kapott a vemhesség során?

2012. dec. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
31 napra születtek, nem volt az időponttal semmi probléma. Akitől vettem a nyuszit, azt mondta, hogy előfordul, hogy az első alom elpusztul. Vegyesen kapott nyúltápot, almát, zöldséget, répát, szénát. Mindig is ilyen kajákat adtam neki.
2012. dec. 7. 09:01
 8/9 anonim ***** válasza:

Bio Lapist szoktak adni, hogy segítsék a vemhességet, és a szoptatást, de ne itatóba, mert azonnal bele poshad.

És a másik bak is jó ötlet lehet.

Vannak letális gének, azoknak érdemes utánajárni a bakválasztás előtt.

2012. dec. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6 hónapot várj. Évente 2 fialás bőven elég.
2012. dec. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!