Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Adnátok ilyen eledelt a...

Adnátok ilyen eledelt a törpenyulatoknak?

Figyelt kérdés

Jószándékú baráttól ajándékba kaptam ilyen Panzi nyúleledelt, ráadásul két dobozzal is...


[link]


Még pici a nyuszim, egyelőre Versele-laga Cuni juniort kap. A későbbiekben is ebből a márkából valamelyikkel szeretném etetni. Viszont nem szívesen dobnám ki ezt sem. Mindenképpen csak nagyobb korában adnám neki, csak kíváncsi lennék, hogy milyen minőségű? Ha nagyon gagyi, akkor inkább hagyom és majd lesz vele valami...:S


2012. dec. 6. 08:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon rossz minőségű táp.Ne add oda neki, de hogy ne kelljen kidobnod szedd ki belőle a magvakat és ültesd el, lesz belőle gabona fű amit nagyon fog szeretni a nyuszkó és még egészséges is.Sok adag kijön belőle, ne egyszerre vessd el.
2012. dec. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja igen azért gagyi mivel tele van maggal, sütőipari melléktermékkel, cukorral és mindenféle szinezékkel stb.Nem nyuszkónak való.
2012. dec. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor jól gondoltam, hogy ez eléggé a legalja minőség...Kár érte, de inkább nem adom a nyuszinak. A magvetős ötletet köszi:).
2012. dec. 6. 09:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát én simán odaadnám neki, egyszer kibírja, szerintem eltúlozzátok ezt a táp dolgot. De ha nem akarod odaadni neki, akkor add el valakinek olcsóban a bolti árnál.
2012. dec. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Törpe is, kölyök is, én se adnék neki nyulas dobozba csomagolt hörikaját. Ők még a hirtelen tápváltásra is érzékenyek.

Nagy cserépbe ültesd a magokat, akkor szép zöld vetésed lesz! A napra forgó akár virágot is hozhat. :D

Sajnos a cukrozott, zöldre festett, pattogatott kukorica nem biztos hogy kihajt. ;)

2012. dec. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!