Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan tartsak2éves macska...

Hogyan tartsak2éves macska mellet 1 törpehörcsögöt?

Figyelt kérdés
2012. dec. 6. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Ööö, terráriumban/ketrecben? :D Ha terrárium, akkor természetesen legyen rácsos teteje, ha ketrec, akkor meg szűk rácsközű, hogy egyrészt nehogy kiférjen a hörcsög, másrészt a macska se tudjon benyúlkálni. A macska eleinte vlsz intenzíven fog érdeklődni, ne hagyd, hogy agyon stresszelje a hörit, egy idő után majd megszokja.
2012. dec. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Macska udvaron, höri meg lakásban. Nálam legalább is így van. De persze, ha szobacicád van, nehogy kitedd! :) Mindenképpen figyelj arra, hogy a macsek sose menjen be abba a szobába, ahol a höri van, mert a höri stresszes lesz tőle, folyton félni fog, így nem fog előjönni, nem tudsz majd vele foglalkozni, harapós lesz... Ha megoldható, ne is lássák egymást a cicussal. Vagy ne vegyél hörit. Ja, amúgy a ketrecet ajánlom, nem a terráriumot.
2012. dec. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én macskámat nem érdekli a hörcsög. Egy lusta perzsa dög, lehet azért :) A hörcsögön nem vettem eddig észre, hogy stresszelne a macska miatt, alszik nyugodtan nappal.
2012. dec. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk ez hála istennek nem probléma,ketrecben van a höri,a macskáim eleinte nézegették,de mostanában már nem is érdekli őket,pedig amúgy nagy vadász mind a kettő.A hörcsögömet sem érdeklik a macskák,régebben volt hogy a macska sasolta,a höri meg neki háttal ülve eszegetett.
2012. dec. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem is van 2 macskám és ennek ellenére 2 törpehörim is .. :D elsőnek nézték el is akarták kapni .. amikor terráriumba voltak a hörcsögök csináltam rá tetőt hogy ne bántsák és most meg van nekik ketrec és nem nagyon érdekli a macskáimat.. néha nézik de nem engedem be őket a szobámba ne hogy valamit csináljanak velük esetleg a papagájaimmal .. ha a macska viszont a te szobádban lakik akkor szerintem célszerű terráriumba tartani (üvegből) és valami tetőt készíts vagy vegyél rá .. nekem 2 rétegű kartonpapír volt a tetején és bejött mert nem bántották .. :)
2012. dec. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kartonpapír?! Az alatt hogy kaptak levegőt? O.o Amúgy azt a macska simán szét tudja karmolni. Ha meg rácsot raksz a terráriumra, vigyázz, mert a macska nem hülye állat! Arrébb tolja, benyúl, aztán meg volt höri, nincs höri... :/
2012. dec. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
persze hogy kapnak de ne olyat képzelj el hogy rá rakok 20 kiló kartont. :'DDD olyan terráriumba voltak elsőnek aminek a tetejére van egy kis tetőtartó építve szintén üvegből és nem ér végig az egyik oldaltóól a másikig így ott marad egy kis rés .. de amúgy nem ilyen sima karton volt rajta lehet nem is karton csak ilyen izé :D nem lehet elmagyarázni .. de nálam már a macska megbékélt velük :) és a madaraimat sem bántja.:D
2012. dec. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem hat macska van mellette x'D
2013. jan. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!