Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A horcsognek kell a kajan...

A horcsognek kell a kajan kivul viz is?

Figyelt kérdés
kicsilanyom kapott ket horcsogot.sosem volt meg ilyen allatunk,nem is ismerem oket,nem ertek hozzajuk.az a kerdesem,hogy kell nekik viz is? a ketrechez csak egy kistál vol,ezert nem tudom,hogy az viznek van vagy a kajanak?
2012. dec. 7. 09:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk tengeri malacunk volt. Igen, neki kellett víz. Lehet kapni a ketrec oldalára akasztható önitatót párszáz forintért és abból nem pancsolja ki a vizet. De jó egy kis műanyag tálka is, csak azt nagyobb eséllyel felborítja. Pláne télen fontos ez, amikor nem tudsz neki gyümölcsöt adni, csak tápot.
2012. dec. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
hörcsögnek nemigazán, adj neki friss zöldséget, gyümölcsöt, az elég
2012. dec. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
40%

kaja kell neki mindenképpen

de én mindig teszek be neki vizet mert hiába adok neki friss zöldsit/gyümit látom h iszik belőle de van h csak "mosakszik" vagy nem tudom mit csinál -- pancsol????

én egy kis üvegtálkába teszek neki


amúgy törpe hörink van :-)

2012. dec. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Google-ban esetleg keress rá, pl Hörcsögök tartása. Több információt megtudhatsz. Nekem Dzsungáriai törpe hörcsögöm volt. Ha lédús gyümölcsöt, zöldséget adsz neki, akkor nem fontos, viszont ha magvakat, akkor mindenképp kell!
2012. dec. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Olyan zöldséget,gyümölcsöt adj neki,ami lédús(persze mást is adhatsz neki),ugyanis a hörcsög vízigényét ez fedezi nagyjából,de azért mindenképp szüksége van vízre is. :)
2012. dec. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat! mindenkeppen sokat segitett mindenki,hiszen en azt sem tudtam,hogy gyumolcsot es zoldseget is esznek
2012. dec. 7. 13:03
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, kell nekik víz. Igaz, hogy a sok lédús gyümi és zöli mellett nem biztos, hogy fog inni, de azért legyen előtte mindig! Ne kis tányérba rakd, hanem vegyél egy ketrecre akasztható itatót, mert a tányérból kiöntheti, azt beszívja a forgács és NAGYON könnyen megfáznak! Ilyen kell ketrecre: [link]
2012. dec. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kell nekik víz! Ha úgyis ketrecbe van, akkor egy kicsi önitató nem jelenthet gondot! :)
2012. dec. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%

mivel ti is isztok a kislányoddal, nem értem hogyan feltételezheted, hogy a hörcsögötök nem fog...ő is emlős állat szóval kell neki a víz.

de mivel a hörcsög mindeneveő a sok zöldségen, gyümölcsön és a magkeveréken kívül állati fehérjét is kell neki adni. erre jó pl: tejföl, joghurt, túró, főtt tojás, lisztkukac, csonti, tubifex...stbstb

2012. dec. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
igen nagyon fontos hogy legyen előttuk minden nap friss víz!lehetőleg nagyon fontos lenne hogy ha télen vagy nyáron tartunk hörcsögöt ne melegítsük meg neki a vizet és ne hűtsük le!langyos vizet lehet neki adni !!
2012. dec. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!