Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Elpusztult a hörcsögöm, most...

Elpusztult a hörcsögöm, most mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
Tegnap még nem látszott rajta semmi, de reggelre már nem mozgott. Ilyenkor hova kell rakni? (dobozba/ássam el/kukába)?

#hörcsög #elpusztult állat
2012. dec. 7. 14:28
 1/7 sdan válasza:
én amikor elpusztul a hörim, akkor szében beleraktam egy kisebb dobozba, és még a dobozt is beleraktam egy zacsiba, és úgy ástam el (mélyre érdemes, mert kiáshatják a macskák..) . és még egy keresztet is csináltam hozzá :) meg virágok meg ilyenek
2012. dec. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát kukába semmiképp. A kiskedvencét az ember nem szokta kidobni a szemétbe.

Annyit csak megérdemel, hogy elásd. Az első megfelelően leírta, mit hogyan csinálj.

2012. dec. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem meg a zacskó felesleges, az lassan bomlik le, ne szennyezd a talajt, elég egy kartondoboz, és jó mélyre ásd el.
2012. dec. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Még karton doboz se kell.

Most még nem fagyos a talaj, jó mélyre ásd el.

2012. dec. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ilyen dobozkába szoktam rakni a meghalt hörcsögömet és szépen be is takarom valamelyik takarójával. Pl. ilyen fagyis dobozba rakom vagy ferrero rochier dobozba. Alulra is teszek takarót és utána jön a hörcsög, majd pedig be is takarom egy másik takaróval. Lezárom a dobozt és körbe jó erős vastag ragasztóval végigragasztom mindkét irányból, hogy semmi ne férjen hozzá! Ezután pedig eltemetem egy eldugott helyen. Még ha meg is érzi valami állat, akkor se tudna hozzáférni, mert úgy beragasztom a dobozt.
2012. dec. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
húzd le a klotyón
2013. jan. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én levittem és eltemettem a ház elé (panelba lakom)
2013. jan. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!