Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » S. O. S! Miért hullott ki a...

S. O. S! Miért hullott ki a törpehörim szőre a mellkasán?

Figyelt kérdés
Ma vettem észre, hogy totál rózsaszín a hasa felett, gondolom kihullott a szőre! Mitől lehet? dokihoz ELVISZEM! de kíváncsi vagyok szerintetek mi lehet? aggódom:S

2012. dec. 7. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
szia,nem akarlak megijeszteni,sőtt nem is tom biztosra de az én kutyum méd kicsi volt és kihullott és meghalt :( vlm betegseg volt ... szegeny :'( de ez höri .... az kutya nemtom ez csak egy tipp sok sikert
2012. dec. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szia. köszi hogy segítettél, de nem hiszem hogy a kutya meg a höri összefügg:D sajnálom a kutyid! :(
2012. dec. 7. 21:04
 3/7 anonim válasza:

Ez lehet a rossz minőségű forgácstól, sokat vakarózik, és emiatt hullik ki a szőre. Vagy ha ritkábban cserélsz forgácsot, piszkos, elhanyagolod, stb.

Attól is lehet hogy a bőrén lévő élősködők, merthogy vannak, szaporodtak el (gondolom én) bár akkor először inkább a nyaka körül szokott hullani. Egyébként is hullik a szőrük, viszont ha csak egy-egy ponton vakarózik akkor az már gond lehet. Szerintem is vidd el állatorvoshoz, ő többet tud mondani :) De emiatt meghalni nem fog, ad rá szerintem valami port, amivel kezelni kell (Merlinkének még sosem volt ilyen problémája szóval tényleg nem tudom mit írhat rá, ha ír).

2012. dec. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nem akarlak elszomorítani,de az én hörimmel is ez volt megkopaszodott úgymond a mellhasa és egy két hét múlva egy óriási daganat jelentkezett ott,ahol kihullott a szőre.a barátnőmnél is így volt adtam neki egy hörcsögöt 1 2 év múlva neki is ez volt a hörijével.tehát..:(
2012. dec. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Dokihoz érdemes elvinni. DE! Barátnőm hörijének is hullott a mellkasán a szőre, és semmi baja nem lett. :) Él,és virul. (Az apukája állatorvos) Az én hörcsögömnek is hullott a szőre, és semmi baja nincsen. Gyakrabban cserélj almot, meg a házát is takarítsd ki rendesen, nem lesz baja. :)
2012. dec. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek:)
2012. dec. 16. 16:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Az enyémnek is kihullott a szőre,de a rossz minőségű forgácstól.Egyszer vettünk olyat neki olyat és már tudjuk:olcsó husnak híg a leve ezért a régi forgácsot használjuk azótaa már kezd visszanőni a szőre.
2012. dec. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!