Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyulam Torkán észrevettem...

Szlacas kérdése:

A nyulam Torkán észrevettem egy nagy lyukat, a bőr is hiányzik nemcsak a szőr! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy hete fialt meg! Tegnap vettem észre rajta a lyukat, és állandóan nyalogatja! Mit tegyek vele? Befog gyógyulni magától? Egyébként eszik rendesen, A kicsiket is neveli! Semmi furcsa nincsen a viselkedésében csak az hogy nyalogatja a "sebet"! Egyáltalán mitől lett neki az??

2012. dec. 8. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
ha rendese viselkedik és a kicsiket is továbra is nevelí akkor nagy esélyel rendben lesz
2012. dec. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vidd orvoshoz, különben elfertőződik a seb, és meghal. Vele együtt meg a kicsik is.
2012. dec. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mekora a juk
2012. dec. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nehéz megállapítani mekkora mert csak akkor látszik ha felemeli a fejét! Állatorvost nem hívok mert nem nagy veszteség ha véletlen baj lesz! De én arra gondolok hogy mivel tél van nincsen légy hogy beköpje nagy baj nem lehet de ki tudja! De mitől lett az neki??
2012. dec. 9. 06:29
 5/6 anonim ***** válasza:

"Állatorvost nem hívok mert nem nagy veszteség ha véletlen baj lesz! "


En nem szoktam ilyet mondani, de remelem sokat szenvedve, nagy kinok kozott fogsz megdogleni, te gyoker.

2012. dec. 10. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A kicsik már nem kicsik már le vannak választva! Az anyanyúlnak meg szépen begyógyult a sebe! Amikor van egy 10 anyás állományod akkor egy seb miatt, ami nem veszélyezteti az egész állományt te sem fogsz állatorvosra költeni! Más ha valami betegsége van valamelyiknek hiszen azt elkaphatják egymástól, nyílván olyankor hívok állatorvost!
2013. jan. 29. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!