Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A törpenyuszimnak hasmenése...

A törpenyuszimnak hasmenése van, lehet, hogy ettől?

Figyelt kérdés

Két napja kaptam, és ilyen almot tettünk be neki: [link]

Furcsa módon az első reakciója az vol. Hogy megkóstolta (?), és azőta csak azt eszi, meg szénát, és vizet iszik, de a táphoz hozzá sem nyúlt. Ma este láttam, hogy hasmenése van...ettől lehet?



2012. dec. 8. 23:27
 1/7 A kérdező kommentje:
Ha igen, mit csináljak. És hogyan szoktassam a forgácsrágcsálásról át a táprágcsálásra?
2012. dec. 8. 23:49
 2/7 anonim ***** válasza:
Eszi???? Ilyenről még soha nem hallottam! Akkor jobb, ha kiveszed, és forgácsot teszel be neki átmenetileg. Fura egy nyulad van! O.o Finomabbnak ítéli a pelletet, mint az ételt...nem lehet, hogy nem ízlik neki, amit elé teszel?
2012. dec. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, Halywood kaját adok neki.
2012. dec. 9. 11:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor térj át Versele-Laga Cuni-ra, abból bármelyik jó. Egyébként az én nyuszim az említett táptól fosott folyton.
2012. dec. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 TheCreeper ***** válasza:
11%
Nem tudom, hogy az alomtól megy-e a hasa, de tegyél 5-6 csepp ecetet a vizébe, az fertőtleníti a bélrendszerét.
2012. dec. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
H.lyeséget ne írogasson a 5-ös! Jó, hogy nem mindjárt valami takarítószert!
2012. dec. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Úgy látszik, az alom volt a baj, mert áttettük forgácsba, és már nem megy a hasa, meg a nyúltápba tettünk egy kis maradék höritápot, és már azt is eszi :))
2012. dec. 9. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!