Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van itt valakinek oroszlánfejű...

Van itt valakinek oroszlánfejű kosorrú törpenyula?

Figyelt kérdés
2012. dec. 10. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Az enyém csak félig oroszlánfejű, egy pici sörénye van csak. :)
2012. dec. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Milyen a nyuszi? (most szeretnék venni majd egy törpenyuszit és még soha nem volt csak tengerimalacom meg hörim) mekkorát tud ugrani és mennyit eszik? :D

köszi a választ!! :)

2012. dec. 11. 21:53
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem van egy jó pár! :)
2012. dec. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és mekkorát tud ugrani?
2012. dec. 19. 14:22
 5/5 Nowree86 válasza:
Nekem is fél-oroszlánfejűm van, úgy fest mint egy rockzenész.:) Ugrani elég csinosakat tud, (már ha akar) a kábé 50 centi magas kanapéra simán felnyomul a párom zokniját rágcsálni, szóval kezdhetem magasabbra pakolni a szobanövényeket is.:) Amikor egész kicsi volt (most olyan 3 és fél hónapos lehet) a szőnyegen kívül sehová sem mert menni a szobában, mert szétcsúsztak a lábai a laminált padlón. Azóta felbátorodott, rohangál, kommandózik, elbújik, sprintel és imád driftelni, csúszkálni a padlón. Szóval kicsi korában sokat és nagy ugrásokat ne várj tőle, de ha már megszokott nálad akkor ez változni fog. Kaja pedig: belga száraztáppal etettem eddig és szénával, iszonyat jó étvággyal bír enni, ha pedig meghallja a kajazacskó zörgését teljesen megőrül és rohan a ketihez.:)
2013. jan. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!