Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi van a nyuszimmal?

Mi van a nyuszimmal?

Figyelt kérdés

Tegnap kapott 1 társat mert nagyon egyedül volt...

Ma amikor megnéztem őket azt csinálták... A "régi" nyuszim az "új" nyuszimon volt rajta.. a "régi nyuszimra az állatorvos azt mondta hogy lány és egy nő is azt mondta. Az új nyuszim régi gazdája azt mondta hogy amit nyuszit elvittem tőle lány (szerintem igazat mond mert van neki még vagy 20 nyuszija és sok-sok más állata) Mit kezdjek velük? Állandóan rajta van.. Idegesít.. Nem akarok kisnyuszikat :(


2012. dec. 11. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Válaszd szét, tedd külön helyre őket és mindkettőt vidd el egy másik állatorvoshoz, hogy mondja meg, milyen neműek.
2012. dec. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Ha egy kannyulat beteszel egy nőstényhez két másodpercen belül ráugrik, és úgy meg...a, hogy csak na. az egész nem tart tovább 10 mp-nél, angyon intenzív művelet. ha ezt történt akkor különböző neműek.

két lánynyuszi is összebújik meg egymáson vannak.

2012. dec. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az első mondatod után már tovább sem olvasom, gratulálok. Először talán próbálj meg utána járni, hogy a nyulak milyen körülmények között szeretnek élni. Ha mindkettő ivaros, biztos hogy gyilkolták volna egymást.
2012. dec. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Minden lánynyuszinak jár egy saját ketrec.

Az egymásra mászás lehet a dominancia, agresszió jele is. A régi nyuszid, épp kidobni próbálja a betolakodó idegent a területéről. Jobb mintha a fogait használná...

Tartsd őket szomszéd ketrecben, ivartalaníttasd mindkettőt, és talán idővel összebarátkoznak, ha betartod az összeszoktatás szabályait.

2012. dec. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
szeretik egymást,együtt esznek meg minden amikor nincs rajta a másikon...Ha ivartalanítom, nem lesz ilyen??
2012. dec. 13. 17:09
 6/9 anonim ***** válasza:
Biztos javít a helyzeten, amúgy se árt őket ha azt akarod, hogy sokáig éljenek.
2012. dec. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

2 nyuszi 1 ketrecben megöli egymást.

A nyulak nem társasági lények, a saját területükön NEM TŰRNEK meg még egy nyuszit!

Miért kellett még egy nyuszi? Szerencsétlennek annyi lesz, mivel a régi nyuszid meg fogja védeni a területét...


MIÉRT NEM GONDOLKOZOL ELŐRE???

2012. dec. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

két bak nem fér meg, de két nőstény jól megvan együtt... (meg persze a bak és a nőstény is, csak lesz kisnyuszi) szóval nem csinált hülyeséget kedves utolsó


ha két lány van amúgy akkor nem lesz semmi gond:) nem baj, hogy egymáson vannak, csak összebújnak, örülnek egymásnak

2012. dec. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezt honnan veszed, hogy két nöstény jól van meg együtt? Igenis hülyeséget csinált majd szépen legyilkolják egymást a nyulak. Én élőben is többször láttam ahogy a nőstények is gondolkodás nélkül gyilkolni kezdik egymást. Maximum ha nem volt ivaros a másik nyúl akkor nem támadták meg egymást.
2012. dec. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!