Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mivel játszik egy aranyhörcsög...

Mivel játszik egy aranyhörcsög? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Aranyhörcsögöm van, és nem tudom mivel játszik.Annyit tudok hogy wcpapír guriga,az egyik kézből a másikba, esetleg hámba, meg van neki az a mókuskerék.De ez az én hörimnek szerintem kevés mert amikor kiveszem és leteszem a földre,csak járkál meg keres valamit, amikor pedig a ketrecébe van 1 órán keresztül rágja a rácsot.mit tegyek?hülyék kíméljenek.


12/L



2012. dec. 12. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Szénából építhet vackot magának.

Akaszthatsz fel neki függőágyat, vagy gömb alakú bújókát.

Libikókát is vehetsz.

Némelyik hörcsög szereti a gömböt, amibe beleteszed és futkoshat benne, de jó nagy kell, és áttetsző (fehér).

Faágakat is rághat.

De vehetsz neki nagyobb alapterületű lakhelyet is.

2012. dec. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
9%
remélem tudod hogy reggeli állatok de amugy a hörcsögök álltalában nem szoktak játszani mer elvannak magukba...de van még egy valami [link] bocs a hoszzu cimért amugy ezel jól elvannak mert csak leteszed a földre ők meg rohangásznak
2012. dec. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
[link] vegyél neki csöveket márha olyan a ketreced hogy rá lehet szerelni
2012. dec. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ők éjszakai állatkák,nagy a mozgásigényük és éjjelente több km-t is letekernek,ez fontos nekik!A kerék és a golyó ami jó,meg ha kiengeded futkosni az neki "Játék"!!!Ezen kívűl száraz kenyeret is rakhatsz be neki v. fogkoptatót mert azért rágja a ketretet mert a fogacskáit koptatja!
2012. dec. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi, ez mind nagyon hasznos!!
2012. dec. 13. 10:04
 6/8 A kérdező kommentje:
hol lehet venni libikókát?és az nem jó ötlet ha veszek neki egy lány barátot?(az én hörim is lány) tudom hogy néha verekednének,de fiút azér nem akarok mert gyerekük születne és nem tudnék vele mit kezdeni.:D
2012. dec. 13. 14:16
 7/8 anonim ***** válasza:

Én csak annyit, hogy szerintem nem lenne jó választás a lány höri, mert - ahogyan te mondtad is - folyton összeverekednének, és abból komoly baj lehet valamelyik félne... szerintem rossz döntés lenne. én azt javaslom, hogy azt semmiképp.

Sok sikert!

2012. dec. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem
2012. dec. 13. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!