Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit nem szabad egy aranyhorcso...

Mit nem szabad egy aranyhorcsognek adni?

Figyelt kérdés
kerlek mindent irjatok le

2012. dec. 13. 16:11
 1/5 bamboochatheone ***** válasza:
100%
Én hajvasalót nem adnék neki. Ki tudja mit csinálna vele...
2012. dec. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kenyeret és k betűs zöldségeket, pl. káposzta, karalábé, ne adj neki, mert felfújhatja szegényt!

A hörcsög c. könyv szerint adhatsz neki: répát, zellert, uborkát, céklát, burgonyát, paradicsomot, de répa, paradicsom zöldjét ne, mert mérgezőek.

Kenyeret csak szárítva adj neki.

És a csoki, süti ilyenek sem tesznek jót.

2012. dec. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
:'DDDD én csokit adtam egyszer a hörimnek és megmurdáált tőle :( szóval azt semmiféleképp ne.. :) imádják amugy :D
2012. dec. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

hú... hátsorolhatnám...pl:

NE adj neki:

- ötleteket a szökésre

- gyurmát

- hagymás chipset

- macskát ajándékba

- amfetamint ( ettől átpörgetné magát egy másik dimenzióba a höri kerékben) és persze semmi tudatmódosítót, főleg ne LSD-t

- kavicsot

- a nagyi protézisét

- pszichotikumokat

- pálnikás kenyeret

- disznósajtot

- savanyú cukrot

- gézigránátot

- rézkábelt

- áramütést

- egyéb tömegnövelőket, mert a hörcsögkerékben, vagy egyéb "gyúródeszkáin" szétgyúrja magát, az még 1 dolog, hogy kiszabadul... de mivel a bezártság okozta depresszió felülkerekedik rajta, és izmos lesz mint az állat, a két melső lábával fog téged agyonverni, annak ellenére, hogy te adtál neki ételt.


Amiket felsoroltam, azokat tényleg ne adj neki, nem kívánt hatásai lehetnek.


Most csak ezek jutottak eszembe, biztosan sok dolog van amit egy hörcsögnek nem szabad még adni! Remélem segítettem!


-smk-

2012. dec. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

káposztát, krumplit, karalábét, citromot, retket, paradicsom zöldjét, petrezselyem zöldjét, csokit, olajos vagy fűszeres ételt.


Amikor kap gyümölcsöt és zöldséget alaposan meg kell mosni, tehát ne legyen mosatlan.

2012. dec. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!